RĪCĪBAS DIENAS 2019

4.-10.novembris Ekoskolu Rīcības dienas! Mūsu skol as tēma: Par nākotni bez klimata krīzes – sāc ar sevi! #RīcībasDienas2019 #Ekoskolas 

 “Par nākotni bez klimata krīzes – sāc ar sevi!”

6.a klase ar klases audzinātāju Ilzi Lielmani veikusi pētījumu, sagatavojusi plakātus un 5.11. iepazīstina ar rezultātiem visus pirmo un otro klašu skolēnus!

 3.c klases skolēni kopā ar savu  klases audzinātāju Ramonu Suveizdu grupās izdomā idejas atgādinošiem saukļiem, ko izmantot skolā un mājās elektrības taupīšanai! 

6.c klases skolēni un klases audzinātāja Ilze Rauska viesojās pirmskolas izglītības iestādē “Ieviņa” ar stāstu un spēlēm par vides saudzēšanu un elektrodrošību!

2.c klases skolēni veica pētījumu “Enerģija un tās taupīšana manās mājās un dalījās pieredzē!

1.a klases skolēni noklausījās 6.a klases stāstījumu par elektroenerģiju, veica pētījumu par mājās esošajām spuldzēm un kopīgi izveidoja plakātu! 

Angļu valodas stundā 8.b klases skolēni sagatavoja prezentācijas un informēja 5.a klases skolēnus kas ir klimata pārmaiņas un kādas darbības ir iespējams veikt,lai kaut nedaudz palīdzētu tās mazināt, kā rezultātā 5.a klases skolēni sagatavoja atgādnes,kas palìdz atcerēties taupīt elektrību, tādējādi kaut nedaudz,bet tomēr saudzējot dabu.