2023./2024.

Mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti 2023./2024. mācību gadā

OlimpiādeSkolēns, klaseSkolotājsVieta
 
Siguldas novada skolu olimpiāde matemātikāBruno Kančs, 9.cLilita LūseIII
Siguldas novada skolu olimpiāde matemātikāKristians Komurņickis, 9.cLilita LūseIII
Atklātā olimpiāde matemātikāAdrians Anšmits, 7.bLilita LūseIII
Atklātā olimpiāde matemātikāKarīna Spurava, 6.aIlze MārtinsoneAtzinība
Siguldas novada skolu olimpiāde ķīmijāBruno Kančs, 9.cInese BortiņaI
Siguldas novada skolu olimpiāde ķīmijāKristians Komurņickis, 9.cInese BortiņaII
Siguldas novada skolu olimpiāde fizikāImants Mārtiņš Kupčs, 9.aLilita BernhardeI
Siguldas novada skolu olimpiāde fizikāBruno Kančs, 9.cLilita BernhardeII
Siguldas novada skolu olimpiāde fizikāEmīls Štāks, 9.bLilita BernhardeIII
Siguldas novada skolu olimpiāde fizikāKristians Komurņickis, 9.cLilita BernhardeAtzinība
Siguldas novada skolu olimpiāde vēsturēKristians Komurņickis, 9.cŽanna PriedīteII
Siguldas novada skolu olimpiāde vēsturēBruno Kančs, 9.cŽanna PriedīteIII
Siguldas novada skolu olimpiāde bioloģijāEmīls Štāks, 9.bIna SlavinskaII
Siguldas novada skolu olimpiāde bioloģijāKristians Komurņickis, 9.cIna SlavinskaIII
Siguldas novada skolu olimpiāde krievu valodāLaura Zilbere, 8.bJeļena KamoliņaIII
Siguldas novada skolu olimpiāde krievu valodāViktorija Burņeviča, 9.bJeļena KamoliņaIII
Siguldas novada angļu valodas olimpiādeEmīls Štāks, 9.bDaina NeimaneI
Siguldas novada angļu valodas olimpiādeLote Līpace, 8.bLinda BogdaneII
Siguldas novada angļu valodas olimpiādeMarta Stīpniece, 8.bLinda BogdaneI
Siguldas novada angļu valodas olimpiādeAdrians Anšmits, 7.bLinda BogdaneII
Siguldas novada angļu valodas olimpiādeLīva Krauša, 7.aLinda BogdaneI
Siguldas novada angļu valodas olimpiādeKrišjānis Emīls Kalējs, 6.cLinda BogdaneIII
Siguldas novada angļu valodas olimpiādeHerta Butkus, 5.bLinda BogdaneI
Siguldas novada angļu valodas olimpiādeValts Pakalns, 4.bLīva UndzenkoII
Siguldas novada angļu valodas olimpiādeZemguss Lapiņš, 4.aLīva UndzenkoI
Skolas angļu valodas olimpiādeZemguss Lapiņš, 4.aLīva UndzenkoI
Skolas angļu valodas olimpiādeMarta Paula Broka, 4.bLīva UndzenkoII
Skolas angļu valodas olimpiādePauls Jugans, 4.cLīva UndzenkoIII
Skolas angļu valodas olimpiādeKarlīna Kancīte, 5.bLinda BogdaneI
Skolas angļu valodas olimpiādeHerta Butkus, 5.bLinda BogdaneII
Skolas angļu valodas olimpiādeGerda Uzare, 5.bLinda BogdaneIII
Skolas angļu valodas olimpiādeKrišjānis Emīls Kalējs, 6.cLinda BogdaneI
Skolas angļu valodas olimpiādeKārlis Šteinerts, 6.bLinda BogdaneII
Skolas angļu valodas olimpiādeElza Grīnberga, 6.cLinda BogdaneII
Skolas angļu valodas olimpiādeAnna Saule, 6.cLinda BogdaneIII
Skolas angļu valodas olimpiādeKate Līviņa, 6.aLinda BogdaneIIII
Skolas angļu valodas olimpiādeAdrians Anšmits, 7.bLinda BogdaneI
Skolas angļu valodas olimpiādeLīva Krauša, 7.aLinda BogdaneII
Skolas angļu valodas olimpiādeMadara Bogdane, 7.cLinda BogdaneIII
Skolas angļu valodas olimpiādeLote Līpace, 8.bLinda BogdaneI
Skolas angļu valodas olimpiādeMarta Stīpniece, 8.bLinda BogdaneII
Skolas angļu valodas olimpiādeDaniela Jankovska, 8.aDaina NeimaneIII
Skolas angļu valodas olimpiādeSabīne Beķere, 8.c Daina NeimaneIII
Skolas angļu valodas olimpiādeEmīls Štāks, 9.bDaina NeimaneI
Skolas angļu valodas olimpiādeBruno Kančs, 9.cDaina NeimaneII
Skolas angļu valodas olimpiādeImants Mārtiņš Kupčs, 9.aDaina NeimaneIII

Konkursu laureāti 2023./2024. mācību gadā

KonkurssSkolēns, klaseSkolotājsVieta
 
Konkurss “Radošais intelektuālis”Elza Actiņa, Leila Šteinberga, Adele KurpnieceLolita ŠteinbergaI
Siguldas novada skolu Skaļāslasīšanas konkurssMadara Daniela Skrastiņa, 6.bElita VīganteII
Stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”, Vidzemes vidienes novada pusfinālsLote Šteinberga, 3.cLolita ŠteinbergaLielā stāstnieka tituls
Stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”, Vidzemes vidienes novada pusfinālsZemguss Lapiņš, 4.aRamona SuveizdaLielā stāstnieka tituls

Sporta pasākumu un sacensību laureāti 2023./2024. mācību gadā

Sporta pasākumsSkolēns, klaseSkolotājsVieta
 
Siguldas novada skolu sacensības3x3 florbolāK. Rencis (7.c), T. Uzuls (7.c), M.O. Saule (7.c), E. Rūdolfs (6.a)Ivo AlksnisII
Siguldas novada skolu sacensības3x3 florbolā (1.-3.kl. grupa)E. Ločmelis, E. Vanags, K. Žeglovs, M. PigožnisJānis LevanovičsI
Siguldas novada skolu sacensības3x3 florbolā (4.-6.kl. grupa)E. Rūdolfs, R. Levanovičs, D. Levanovičs, N. Jansons, M. LiboJānis LevanovičsII