Mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti 2020./2021. mācību gadā

Olimpiāde Skolēns, klase Skolotājs Vieta
Valsts olimpāde  latviešu valodā un literatūrā 8.klasēm 2.posms Sandija Podniece, 8.a Lāsma Konošonoka I
Valsts olimpāde  latviešu valodā un literatūrā 8.klasēm 2.posms Dace Elizabete Stīpniece, 8.a Lāsma Konošonoka II
Valsts olimpāde  latviešu valodā un literatūrā 8.klasēm 2.posms Kate Dunska, 8.a Lāsma Konošonoka II
Bioloģijas valsts olimpiādes novada posms Līva Līpace, 9.b                                    Ina Slavinska III
Bioloģijas valsts olimpiādes novada posms Justs Jēkabsons, 9.c            Ina Slavinska Atzinība
Ģeogrāfijas olimpiādes 9.-12.klasēm novada posms Līva Līpace, 9.b Ilze Rauska I
Novadu apvienības olimpiāde matemātikā Laura Pakalne, 6.a Santa Briede I
Novadu apvienības olimpiāde matemātikā Ralfs Briedis, 5.c Lilita Bernharde III
Valsts olimpiāde latviešu valodā un literatūrā Sandija Podniece, 8.a Lāsma Konošonoka III pakāpe
Valsts olimpiāde latviešu valodā un literatūrā Dace Elizabete Stīpniece, 8.a Lāsma Konošonoka III pakāpe


 

Konkursu laureāti 2020./2021. mācību gadā

Konkurss Skolēns, klase Skolotājs

Vieta

Siguldas novada skatuves runas konkurss Karlīna Kurļikova (1.c) Lolita Šteinberga I pakāpe
Siguldas novada skatuves runas konkurss Leila Šteinberga (2.c) Lolita Šteinberga I pakāpe
Siguldas novada skatuves runas konkurss Krišjānis Emīls Kalējs (3.c) Ramona Suveizda I pakāpe
Siguldas novada skatuves runas konkurss Loreta Lebedoka (5.c) Lolita Šteinberga I pakāpe
Siguldas novada skatuves runas konkurss Laura Pakalne (6.a) Elita Vīgante I pakāpe
Siguldas novada skatuves runas konkurss Evelīna Bukša (9.c) Lolita Šteinberga I pakāpe
Siguldas novada skatuves runas konkurss Ralfs Sebastians Rozens (9.b) Elita Vīgante I pakāpe
Siguldas novada skatuves runas konkurss Valts Pakalns (1.b) Laila Biteniece II pakāpe
Siguldas novada skatuves runas konkurss Atis Āboliņš (1.a) Ramona Suveizda II pakāpe
Siguldas novada skatuves runas konkurss Ance Pakalne (4.a) Ramona Suveizda II pakāpe
Konkurss "Fizmix eksperiments" Rīgas reģiona pusfināls Ance Adzilča (9.b), Līva Līpace (9.b), Kristiāna Plūme (9.a), Justs Jēkabsons (9.c), Ralfs Sebastians Rozens (9.b) Lilita Bernharde III
Konkurss "Radi. Dari. Aizsargā."  Ērika Brikmane (5.c), Loreta Lebedoka (5.c), Evelīna Markevica (5.c) Lolita Šteinberga I
 XXIV Stāstnieku konkurss  „Teci, teci, valodiņa 2020” Valmieras novada pusfināls Marta Zandberga (5.c) Lolita Šteinberga "Lielā stāstniece" 1.pakāpe
XXIV Stāstnieku konkurss fināls Rīgā „Teci, teci, valodiņa 2020 ” Marta Zandberga (5.c) Lolita Šteinberga "Lielā stāstniece" 2.pakāpe

 

Skolēnu ar mācību sasniegumiem apbalvošana 2020./2021. mācību gada I semestrī

Enija Bērziņa 2.b

Jēkabs Vāvere 2.b Herta Butkus 2.c

Ansis Jugans 2.c

Adele Kurpniece 2.c

Luīze Oļukalna 2.c

Leila Šteinberga 2.c

Dārta Tīsa 2.c

Ernests Kārlis Panovs 3.a

Miķelis Rostoks 3.a

Karīna Spurava 3.a

Ritvars Rozentāls 3.b

Reičela Anna Skuja 3.b

Adrians Grebežņiks 3.c

Krišjānis Emīls Kalējs 3.c

Sofija Ļusaja 3.c

Viktorija Delikatnija 4.a

Līva Krauša 4.a

Kristīne Krūmiņa 4.a

Laura Mārtinsone 4.a

Emīls Mārtinsons 4.a

Simona Sprudzāne 4.a

Markuss Trušelis 4.a

Elza Gailīte 4.b

Elīza Šica 4.b

Elizabete Žagare 4.b

Madara Bogdane 4.c

Elīna Eisaka 4.c

Viktorija Gavare 4.c Kristaps Jegurs 4.c

Gabriela Kuprijanova 4.c

Miķelis Līkops 4.c

Ance Pakalne 4.c

Alise Slavēna 4.c

Egija Klāmane 5.a

Dita Adzilča 5.b

Markuss Broks 5.b

Elmārs Klibas 5.b

Lote Līpace 5.b

Kristaps Neimans 5.b

Rūdolfs Rostoks 5.b

Marta Stīpniece 5.b

Martins Stūrītis 5.b

Sabīne Beķere 5.c

Māra Bērze 5.c

Ralfs Briedis 5.c

Loreta Lebedoka 5.c

Tomass Melngalvis 5.c

Kristaps Ondzulis 5.c

Marta Zandberga 5.c

Laura Pakalne 6.a

Dārta Uzare 6.a

Niks Bogdans 6.b

Raitis Goferts 6.b

Šarlote Andželīna Cechladze 6.c

Kārlis Matīss Ieviņš 6.c

Bruno Kančs 6.c

Kristians Komurņickis 6.c

Annija Maslovska 6.c

Aleksandrija Sofija Bogdanova 7.a

Šarlote Jurjāne 7.a

Evita Mārtinsone 7.b

Arvita Tuņķele 7.b

Gustavs Melngalvis 8.a

Estere Mintika 8.a

Martins Platkēvičs 8.a

Sandija Podniece 8.a

Raiens Rūja 8.a

Dace Elizabete Stīpniece 8.a

Kristiāna Freimane 8.b

Nika Tišaloviča 8.b

Normena Logina 8.c

Toms Rāgs 8.c

Monika Apkalne 9.a

Kristiāna Plūme 9.a

Elīza Roze 9.a

Ance Adzilča 9.b

Līva Līpace 9.b

Rūta Meistere 9.b

Ralfs Sebastians Rozens 9.b

Marta Virziņa 9.b

Evelīna Bukša 9.c

Daniela Līna Petrova 9.c