Erasmus+ KA122 Iekļaujošā izglītība un digitālās inovācijas: pamats nākotnei

2023.gada 31.maijā Siguldas 1. pamatskola ir saņēmusi Valsts izglītības attīstības aģentūras lēmumu par projekta Eiropas Savienības Erasmus+ Nr. 2023-1-LV01-KA122-SCH-000131137 " Iekļaujošā izglītība un digitālās inovācijas: pamats nākotnei” apstiprināšanu.

Projektam piešķirtais finansējums ir 17100,00 EUR. Projekta paredzamais īstenošanas laiks 15 mēneši – no 2023.gada 1.septembra līdz 2024. gada 30.novembrim.

Projekta uzdevums ir sniegt pedagogiem atbalstu profesionālās kompetences pilnveidē, bagātinot pedagogu zināšanas, prasmes un pieredzi par iekļaujošo izglītību, piedāvājot apgūt starptautiski akreditētus tālākizglītības kursus. Tādejādi pedagogi būtu prasmīgāki mācību procesā atbalstīt, integrēt un vest uz sasniegumiem ikvienu skolēnu, jo kvalitatīva izglītība ir iekļaujoša izglītība. Tāpēc plānots, ka projekta ietvaros:

1) Pedagogi apgūs un integrēs savā mācību darbā inovatīvas mācību metodes, metodiskos paņēmienus, kas nodrošinās individuālu pieeju mācībās ikvienam skolēnam.

2) Pedagogi pilnveidos digitālās prasmes, kas palīdzēs apgūt un integrēt savā mācību darbā jaunus digitālos rīkus, platformas, aplikācijas, realizējot kvalitatīvu iekļaujošo izglītību.

Projekta ietvaros Siguldas 1. pamatskola sekmīgi realizēs savu nākotnes vīziju, piedāvājot kvalitatīvu un iekļaujošu izglītību ikvienam skolēnam.

Projekta realizēšanas laikā plānoti četri dažādi pedagogu profesionālās pilnveides starptautiski akreditēti kursi.

1) Iekļaujošās izglītības stratēģijas klasē un skolā. Pieredzes apmaiņa.

2) Tālākizglītības kursi "Veiksmīgas stratēģijas, mācot skolēnus ar īpašām vajadzībām ikvienā klasē" palīdzēs izglītojot mūsu skolas pedagogus par veiksmīgām mācību metodēm, integrējot skolēnus ar speciālām vajadzībām vispārizglītojošā skolā.

3) Tālākizglītības kursos "Foto un video veidošana klasēs: multimediju izglītojošais spēks" tiks pilnveidotas pedagogu digitālās prasmes veidot un izmantot audiovizuālus mācību materiālus.

Tālākizglītības kursi Barselonā no 1.-8.oktobrim

 https://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/25453/

4) Tālākizglītības kursos "Mācīšana aizraujošā veidā digitālā ērā" tiks apgūti inovatīvi digitāli rīki un platformas, pilnveidojot pedagogu digitālo kompetenci.

 
×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas