Pieteikšana mācībām 1.klasē 2023./2024. mācību gadam.

Saskaņā ar kārtību, kādā reģistrē un uzņem bērnus Siguldas novada skolās, bērnu reģistrācija uzņemšanai 1.klasēs 2023./2024.mācību gadā sākās 2023.gada 1.martā.

23. februārī plkst.18.30 notika topošo pirmklasnieku vecāku tikšanās skolā. Tikšanās laikā iepazīstinājām vecākus ar skolas vērtībām, dienas režīmu, topošo klašu audzinātājām, atbildējām uz vecākus interesējošiem jautājumiem.

Bērnu mācībām 1.klasē var pieteikt, iesniedzot iesniegumu (skatīt) personīgi skolā (iesniedzējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments - pase vai ID karte un bērna dzimšanas apliecības oriģināls) vai aizpildot pieteikumu elektroniski Siguldas novada portālā https://e.sigulda.lv/.

Pieteikšana mācībām notiek saskaņā ar Siguldas novada saistošajiem noteikumiem "Par kārtību, kādā bērnus reģistrē un uzņem Siguldas pilsētas vispārējās izglītības iestāžu pamatizglītības programmās" (iepazīties šeit).

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas