Pieteikšana mācībām 1.klasē 2022./2023. mācību gadam.

Saskaņā ar kārtību, kādā reģistrē un uzņem bērnus Siguldas novada skolās, bērnu reģistrācija uzņemšanai 1.klasēs 2022./2023.mācību gadā sākās 2022.gada 1.martā. Līdz 1.aprīlim lēmumu par bērna reģistrēšanu uzņemšanai 1.klasē pieņēma skola. Tagad lēmumu par bērnu, kuri kopā ar vienu vai abiem vecākiem deklarēti Siguldas novadā, reģistrēšanu pieņem Siguldas novada Izglītības pārvalde.

Bērnu mācībām 1.klasē var pieteikt, iesniedzot iesniegumu (skatīt) personīgi skolā vai Siguldas novada Izglītības pārvaldē (iesniedzējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments - pase vai ID karte un bērna dzimšanas apliecības oriģināls).

1.klasē mācībām nepieciešamo lietu, kuras jāiegādājas vecākiem, saraksts.

Siguldas novada saistošie noteikumi "Par kārtību, kādā bērnus reģistrē un uzņem Siguldas pilsētas vispārējās izglītības iestāžu pamatizglītības programmās" (iepazīties šeit).

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas