Skolas pirmsākumi saistāmi ar 1869. gadu. Tagad no mazas lauku skoliņas ir izaugusi viena no lielākajām un labākajām Pierīgas novadu pamatskolām. 2017.gadā skola ir ieguvusi Ekoskolas nosaukumu. 2018./2019. mācību gadā skola nesa A/S Latvijas Valsts Meži projekta “Mammadaba” vēstniecības titulu.

2023./2024.m.g. skolā mācās 520 skolēnu un strādā 46 pedagogi. Skolā ir akreditētas 2 pamatizglītības programmas: vispārējās pamatizglītības programma un speciālās pamatizglītības programma izglītojamajem ar mācīšanās traucējumiem.

Skolā tiek piedāvāta daudzpusīga interešu izglītība. Skolas zēnu un meiteņu kori un deju kolektīvs “Purenīte” ir vairākkārtēju Vislatvijas skolēnu Dziesmu un deju svētku dalībnieki. Skolas audzēkņi ir uzrādījuši lieliskus rezultātus latviešu valodas, matemātikas, bioloģijas, vēstures un ķīmijas novada un valsts olimpiādēs.

Siguldas 1. pamatskola ir vide, kurā skolēnam ir iespēja novērtēt dzīves vērtības, uzņemties atbildību par savu izvēli un rīcību, izvirzīt mērķus, tiekties uz izaugsmi, lai šos mērķus īstenotu. Skolēns var izpausties radoši, izmantojot savas zināšanas un talantus, kā arī justies pašpārliecināts, to darot. Tādēļ arī Siguldas 1. pamatskola savu skolēnu redz kā cilvēcīgu, atbildīgu, mērķtiecīgu, zinātkāru, radošu, pašpārliecinātu un aktīvu cilvēku.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas