Ēdināšana 2022./2023. mācību gadā!

Ēdienkartes.

15.05. - 19.05. 1. - 4. klasēm 5. - 9. klasēm Launags
20.05. 1. - 4. klasēm 5. - 9. klasēm  
22.05. - 26.05. 1. - 4. klasēm 5. - 9. klasēm Launags

 

 

No 2020.gada 6.janvāra ēdināšanu skolā nodrošina SIA "Aniva".

1.-4. klašu skolēnu pusdienas apmaksā no valsts un pašvaldības budžetiem.

Atbilstoši Siguldas novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības brīvprātīgas iniciatīvas pabalstiem” 5.–9. klašu skolēniem, kuru dzīvesvieta ar vienu no vecākiem ir deklarēta Siguldas novadā, pusdienas apmaksā Siguldas novada pašvaldība.

No 5. septembra 5.-9. klašu skolēnu vecāki pieteikt pusdienas varēs tiešsaistē Siguldas mobilās lietotnes sadaļā “PAĒD!S”, autorizējoties ar internetbankas datiem vai Siguldas novada ID kartes datiem. Jau nākamajā dienā skolēni var saņemt komplekso ēdienreizi, uzrādot ēdināšanas pakalpojuma sniedzējam savu Siguldas novada ID karti vai mobilās lietotnes QR kodu. Lai izglītības iestāde pret ēdiena pagatavošanu varētu izturēties atbildīgi un neradīt liekas porcijas gadījumā, ja bērns saslimis vai kādu citu iemeslu dēļ nevar apmeklēt izglītības iestādi, maksimālais bezmaksas ēdienreižu skaits, ko var pieteikt vienā reizē ir piecas pusdienas par katru kalendāro nedēļu. Ēdienreizes var pieteikt visiem saviem bērniem, kuri mācās skolā, katram bērnam izveidojot atsevišķu profilu. Tāpat kā iepriekš, lietotne ļaus vecākiem iegādāties arī maksas (EUR 2,15) kompleksās ēdienreizes, piemēram, skolēniem, kuru deklarētā adrese kopā ar vienu no vecākiem nav Siguldas novadā..

Vecāki aicināti laikus atteikt ēdināšanu, ja skolēns ir saslimis vai kādu citu iemeslu pēc neapmeklēs skolu.

Gadījumā, ja rodas jautājumi par brīvpusdienu saņemšanas kārtību vai “PAĒD!S” funkcionalitāti, aicinām sazināties, zvanot uz tālruņa numuru 67970932 vai rakstot uz e-pasta adresi paedis@sigulda.lv.

Nepieciešamās darbības “PAĒD!S” korektas darbības nodrošināšanai:

  • jāatjauno Siguldas aplikācija uz pēdējo versiju iOS - 2.45.3 un Android - 2.33.6, lai vecāki, kuru bērniem pienākas apmaksātas pusdienas skolā, to  varētu redzēt un veikt nepieciešamās darbības.
  • jāpievieno bērns “PAĒD!S” aplikācijai - jāievada bērna PK (obligāti bez strīpiņas) un bērna ID kartes numurs. Ja bērna un vecāka deklarētā dzīves vieta mainīta nesen, tad pievienot “PAĒD!S” nevarēs. Tādā gadījumā jāvēršas pie skolas lietvedes.

Pilnīgāka informācija Siguldas novada mājas lapā.

Paldies par Jūsu izpratni un atsaucību!

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas