Siguldas 1. pamatskolas 6. un 7. klašu skolēni programmas “Latvijas skolas soma ietvaros profesionālu pasniedzēju vadībā piedalījās darbnīcā “Mana runa pārliecina.

Pieredzējušu pasākumu vadītāju Ditas Nitišas un Dzintara Rožkalna vadībā, balstoties uz improvizācijas teātri, meistarklasēs pārbaudītiem uzdevumiem, kā arī caur smiekliem un jokiem skolēni radošajā darbnīcā ieguva priekšstatu, kas ir publiskā runa, kā pārvarēt bailes, paust viedokli, ieinteresēt publiku un noturēt tās uzmanību.

Nodarbības sākumā lektori aicināja iepazīt vienam otru ar jautru spēļu palīdzību, trenējot acu kontaktu un atmiņu. Skolēniem tika doti praktiski padomi, kā veiksmīgi uzstāties klausītāju priekšā, kā stāvēt, cik tālu no publikas atrasties.

Interesanti bija arī pašiem visas jaunās iemaņas izmēģināt, uzstājoties vienaudžu priekšā. Tāpat darbnīcā tika veltīts laiks klausīšanās kultūrai, kura arī nav mazsvarīga.

Nodarbībās apgūtās prasmes noderēs uzstājoties ar radošajiem darbiem, aizstāvot savas izveidotās prezentācijas.

Informāciju sagatavoja:
Projekta “Latvijas skolas soma koordinatore Siguldas 1. pamatskolā
Laila Biteniece

(attēls pārpublicēts no www.sigulda.lv)

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas