Tikšanās ar rakstnieku, dzejnieku un komponistu Ati Priedīti.

   

31.01., noslēdzot Grāmatu mēnesi, 1.a, 1.b, 1.c un 3.b klase tikās ar dzejnieku, rakstnieku un komponistu, siguldieti Ati Priedīti, lai iepazītu raksnieka un komponista profesiju. Uzzināja nedaudz par A.Priedīša skolas gaitām, par to, kā tad īsti ir rakstīt dzeju un dziesmas. Bērni sarunā  noskaidroja īpašības, kādas nepieciešamas, lai kļūtu par rakstnieku un komponistu.  Skolēni sk.Ingas Jansones vadībā bija iemācījušies A.Priedīša sacerētās dziesmas un kopā ar autoru tās arī nodziedāja. Paldies Atim Priedītim par iedvesmojošo tikšanos!

  

 

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas