• Siguldas novada Gada balva izglītībā 2023

    2023-10-30

    27. oktobrī kultūras centrā “Siguldas devons apbalvoti “Siguldas novada Gada balvas izglītībā 2023 nomināciju ieguvēji.
    Gada balva par izcilību pasniegta Siguldas 1. pamatskolas kolektīvam. Jebkuras izglītības iestādes svarīgākais uzdevums ir veidot savus audzēkņus par izcilām personībām, attīstot viņu talantus, mācot viņiem apgūt tās zināšanas un prasmes, kuras ir iespējams apgūt skolā konkretajā vecumposmā, mācot sadarboties, atbalstīt vienam otru, iemācot ar cieņu izturēties vienam pret otru, mācot empātiju un toleranci. Siguldas 1. pamatskolas audzēkņi iepriekšējā mācību gadā vairākās starpnovadu un valsts mācību priekšmetu olimpiādēs sasniedza augstus rezultātus, kā arī parādīja ļoti labus rezultātus centralizētajos eksāmenos un interešu izglītības pulciņu konkursos un skatēs, tādējādi pierādot, ka skolā tiek organizēts mērķtiecīgs un profesionāls darbs skolēnu izaugsmes un attīstības veicināšanā.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas