• Siguldas novada Gada balva izglītībā 2023

    2023-10-30

    27. oktobrī kultūras centrā “Siguldas devons apbalvoti “Siguldas novada Gada balvas izglītībā 2023 nomināciju ieguvēji.
    Nomināciju “Par mūža ieguldījumu izglītībā saņēma ilggadējais Siguldas 1. pamatskolas direktors un pedagogs Valters Mačs.

    Siguldas 1. pamatskolas ilggadējais direktors un pedagogs Valters Mačs 29 gadus vadīja Siguldas 1. pamatskolu, izveidojot to par kvalitatīvu un profesionālu vispārējās izglītības iestādi, kurā jebkuram audzēknim un pedagogam ir iespējaizaugsmei. Direktora Valtera vadībā tika izveidota kompetenta un pieredzējusi vadības komanda, kura strādā vienotā tandēmā, nodrošinot lielu atbalstu skolotājiem un audzēkņiem. Direktors personība ar lielo burtu, ar savu nostāju, diplomāta spējām, cilvēcību, sirsnību un humora devu. Latvisko tradīciju saglabāšana, ģimeniskums un lielisks, spēcīgs, profesionāls kolektīvs stabilas un nezūdošas vērtības, kas skolā stiprinātas ilgajā darba mūžā. Miers, stabilitāte un spēja veselīgi paironizēt šķietamā bezizejā ir Valtera Mača “firmas zīme tā par savu direktoru saka viņa skolēni un kolēģi.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas