• Gvido Ābols uzvar šaha turnīrā

  2022-11-08

  Gvido Ābols uzvar šaha turnīrā 1.-4.klašu grupā

  Siguldas šaha klubs sestdien, 5. novembrī aizvadīja šogad jau otro novada skolnieku šaha turnīru. Viesmīlīgajās Siguldas pagasta Kultūras nama telpās pulcējās 24 jaunie šaha draugi.

  Turnīrā kopā spēlēja visu vecumu skolēni no 2.klases līdz pat 12.klasei, un rezultāti rāda, ka 4.klases skolnieks var apsteigt pat 12.klases skolnieku. Kopējā rezultātu tabula skatāma: http://chess-results.com/tnr689385.aspx?lan=1&art=1&rd=6

  Labākie tika noteikti trīs klašu grupās. Siguldas 1.pamatskolas šahisti uzrādīja labus rezultātus 1.-4.klašu un 5.-9.klašu grupās, kur veiksmīgi konkurēja ar Siguldas Valsts ģimnāzijas, Laurenču pamatskolas un Siguldas pilsētas vidusskolas skolēniem.

  Jaunākajā grupā no 1. līdz 4. klasei pirmā vieta Siguldas 1. pamatskolas 4. klases audzēknim Gvido Ābolam (3,5 punkti), otrā vieta Siguldas 1. pamatskolas 3. klases audzēknim Kārlim Ernestam Petrovicam (3 punkti) un trešā vieta Edvardam Stepiņam no Cēsu novada, kurš apmeklē šaha pulciņu Siguldā (2 punkti).

  Vidējā vecuma grupā no 5. līdz 9. klasei pirmā vieta un visa turnīra uzvarētāja tituls Jēkabam Kurmelim no Laurenču pamatskolas , otrā vieta Siguldas 1. pamatskolas 9. klases audzēknim Denisam Aņenkovam (4 punkti) un trešā vieta Siguldas 1. pamatskolas 7. klases audzēknei Ditai Kukulei (4 punkti).

  No Siguldas 1.pamatskolas šaha pulciņa vēl piedalījās un pieredzi ieguva 3.klases skolnieki Karlīna Kuļikova, Katrīna Pokrovska un Zemguss Lapiņš, 4.klases skolnieks Jēkabs Vāvere, 5.klases skolniece Dagmāra Dīcmane un 8.klases skolnieks Bruno Kančs.

  Nākamais novada skolnieku šaha turnīrs ir plānots pavasarī.

  Šaha skolotāja. Sandra Harlinska

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas