• Sadarbība ar PII “Saulīte”

  2022-11-04

  Skolēnu rudens brīvdienās 27. oktobrī, Siguldas 1. pamatskolas 1. klašu skolotājas devās plānotā, jau gadu gaitā par tradīciju tapušā vizītē uz PII Saulīte. Tikšanās mērķis bija pastāstīt par mazo skolnieku gaitām, uzsākot mācības.

  Sadarbība, kas norit jau vairāk kā 10 gadus, palīdz uzlabot mācību procesu, veidot pēctecību un iepazīt, izprast katru skolēnu pamatīgāk. Tā labāk saprotams, kur un kā kuram palīdzēt.

  Tikšanās laikā tika pārrunāti arī ar lasīšanas veicināšanu saistīti pasākumi.

  Skolotājas bija ļoti apmierinātas ar PII pedagogu ieguldīto darbu un gūto informāciju, jo abpusēji esam ieinteresēti par pēc iespējas vieglāku bērna pāreju no vienas izglītības pakāpes uz nākamo.

  Decembra sākumā pirmklasnieki svinēs savu 100. dienu skolā un gaidīs savas audzinātājas ciemos, lai parādītu, ko jaunu apguvuši.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas