• Noslēdzies pirmo klašu adaptācijas laiks

  2021-10-25

  Šogad mācības Siguldas 1.pamatskolas 1.klasēs uzsākuši 60 pirmklasnieki no Siguldas un arī citu novadu pirmsskolas izglītības iestādēm. Septembrī un oktobrī aktīvi norisinās dažādi pasākumi, kuros uzmanība pievērsta pirmklasnieku adaptācijai skolas vidē un mācībās.

  Ir aizvadīta satraucošā Zinību diena, kur pirmo klašu skolēni ar klašu audzinātājām Ināru Smoni, Dzintru Fogeli un Mārīti Ziemeli pulcējās skolas pagalmā un 9.klases skolēni iedrošināja uz pirmajiem darbiņiem.

  Klases piedalījušās Dabas paklāju konkursā, 1.a un 1. b klases devās arī savā pirmajā rudens pārgājienā. Mācījās būt draudzīgi, izpalīdzīgi, dāsni un izturīgi.

  Zināšanas apgūst un nostiprina arī āra stundās. Tiek domāti teikumi par rudeni ar noteiktu vārdu skaitu, mācās darboties pārī, veido ritmu no atrastajiem dabas materiāliem, un kustīgas rotaļas dabā. 1.c klasei bija iespēja apgūt iemaņas mācoties attālināti. 1.b klases skolēni piedalījās cīņā “Ziepju Burbulīte pret mikrobiem, tā atzīmējot Starptautisko roku mazgāšanas dienu.

  Mūsu pirmklasnieki ir iejutušies skolas ritmā un tagad galvenais uzdevums ir turpināt iemācīt bērniem mācīties, veicinot sadarbošanos emocionāli pozitīvā vidē.

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas