• Darbu uzsāk Skolēnu pašpārvalde

  2021-10-11

  Darbu uzsāk Skolēnu pašpārvalde

  2021.gada 6.oktobrī aizklātās vēlēšanās par Siguldas 1.pamatskolas skolēnu pašpārvaldes vadītāju tika ievēlēts 9. klases skolnieks Mārcis Baltānovs. Pašpārvaldes vadītāja vietnieki Justīne Kalniņa (8.c), Sabīne Bērziņa (9.b) un Elise Vizule (9.a).

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu un Skolas administrācijas interešu saskaņošanu un skolēnu aktīvu iesaistīšanos audzināšanas darbā, mācību procesā un sabiedriskā darba organizēšanā.

  Skolēnu pašpārvaldē darbojas skolēni no 4.-9.klasēm

  2021./2022.m.g. pašpārvaldē darbojas Anna Brante (4.a), Reičela Anna Skuja (4.b), Melānija Lebedoka (4.c), Laura Mārtinsone (5.a), Paula Lemberga (5.b), Madara Pumpure (5.c), Klinta Bregže (6.a), Kristaps Neimans un Marta Stīpniece (6.b), Māra Bērze un Milda Ozoliņa (6.c), Daniels Veļikanovs un Dārta Uzare (7.a), Rihards Auziņš un Madara Pavlova (7.b), Amanda Brauere un Annija Elizabete Īzara (7.c), Šarlote Jurjāne un Nikola Cirse (8.a), Evita Mārtinsone un Elīna Marija Siņica (8.b), Justīne Kalniņa (8.c), Roberts Celmiņš, Mārcis Baltānovs un Elise
  Vizule (9.a), Sabīne Bērziņa un Alise Šaumberga (9.c), Normena Logina, Kurts Biša un Niks Rundzāns (9.c).

  Vēlam veiksmi darbā!

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.