• Zelta un sudraba liecību ieguvēji

    2021-06-07

    2020./2021.mācību gada noslēguma godinām zelta un sudraba liecību ieguvējus

    Zelta liecības

    • 2.a klase Dana Astraņina, Keita Krūmiņa;
    • 2.b klase Gvido Ābols, Enija Bērziņa, Jēkabs Vāvere;
    • 2.c klase Elza Actiņa, Herta Butkus, Ansis Jugans, Adele Kurpniece, Luīze Oļukalna, Leila Šteinberga, Dārta Tīsa;
    • 3.a klase Jānis Miončinskis, Miķelis Rostoks, Karīna Spurava;
    • 3.b klase Ritvars Rozentāls, Reičela Anna Skuja;
    • 3.c klase Krišjānis Emīls Kalējs, Sofija Ļusaja;
    • 4.a klase Laura Mārtinsone, Emīls Mārtinsons;
    • 4.b klase Elīza Šica, Elizabete Žagare;
    • 4.c klase Madara Bogdane, Elīna Eisaka, Kristaps Jegurs, Ance Pakalne, Alise Slavēna;
    • 5.b klase Dita Adzilča, Elmārs Klibas, Lote Līpace, Kristaps Neimans, Marta Stīpniece, Martins Stūrītis;
    • 5.c klase Māra Bērze, Ralfs Briedis, Loreta Lebedoka, Ketija Priedīte, Marta Zandberga;
    • 6.a klase Laura Pakalne;
    • 7.a klase Aleksandrija Sofija Bogdanova, Šarlote Jurjāne;
    • 7.b klase Evita Mārtinsone, Arvita Tuņķele.


    Sudraba liecības

    • 2.b klase Alise Hana, Šarlote Anna Kraukle, Gerda Uzare;
    • 2.c klase Kārlis Kančs, Linards Kešāns;
    • 3.a klase Anna Brante, Enija Celmiņa, Kevins Goltiņš, Emīls Rūdolfs;
    • 3.b klase Madara Daniela Skrastiņa;
    • 3.c klase Estere Gavare, Adrians Grebežniks, Talisa Kotkova, Melānija Lebedoka, Eriks Plisko, Anna Saule, Sandis Neimanis;
    • 4.a klase Viktorija Delikatnija, Līva Krauša, Simona Sprudzāne, Maksims Tenkaļuks, Markuss Trušelis;
    • 4.b klase Adrians Anšmits, Elza Gailīte, Roberts Ķiploks, Paula Lemberga, Lāsma Pipare, Mārtiņš Sviklis;
    • 4.c klase Viktorija Gavare, Gabriela Kuprijanova, Miķelis Līkops;
    • 5.a klase Edgars Ģērmanis, Egija Klāmane;
    • 5.b klase Markuss Broks;
    • 5.c klase Sabīne Beķere, Kristiāns Bērtiņš, Tomass Melngalvis, Kristaps Ondzulis;
    • 6.a klase Marats Kočegarovs, Imants Mārtiņš Kupčs, Matīss Lauris, Dārta Uzare;
    • 6.b klase Niks Bogdans, Raitis Goferts, Viktorija Ustinova;
    • 6.c klase Alīna Azarova, Šarlote Andželīna Cechladze, Kristaps Gucaļuks, Kārlis Matīss Ieviņš, Bruno Kančs, Kristians Komurņickis, Laura Lēģere;
    • 7.c klase Denis Aņenkovs, Uģis Broks;
    • 8.a klase Raiens Rūja, Dace Elizabete Stīpniece;
    • 8.b klase Kristiāna Freimane;
    • 8.c klase Līva Domokejeva.

Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.