• ''Absolūts ēd” vadītāja Ilze viesojas pie 1.klašu skolēniem

    2020-03-05

    Siguldas 1.pamatskolas 1.klašu skolēni ar prieku uzņēma ciemos mājražotāju no bioloģiskās saimniecības Ilzi Lipsku, kura plašāk zināma kā uzņēmuma "Absolūts ēd vadītāja. Ilze skolēniem pastāstīja par dārznieka profesiju, savu ikdienu saimniecībā. Skolēni ar prieku klausījās, un ar vēl lielāku interesi degustēja un centās atminēt dažādus dīgstu veidus. Tikšanās noslēgumā katrs pirmklasnieks dārznieces pavadībā iesēja savu dīgstu podiņu. Skolēni par visgaršīgākajiem atzina zirņu, saulespuķu un brokoļu dīgstus.Absolūts ēd#Ekoskola

×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas