Mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti 2021./2022. mācību gadā

Olimpiāde Skolēns, klase Skolotājs Vieta

Valsts olimpiāde latviešu valodā un literatūrā

Dace Elizabete Stīpniece, 9.a

Lāsma Konošonoka

III

Valsts olimpiāde latviešu valodā un literatūrā

Evita Mārtinsone, 8.b

Sintija Stāmere

Atzinība

Valsts olimpiāde bioloģijā

Dace Elizabete Stīpniece, 9.a

Ina Slavinska

Atzinība

Siguldas novada olimpiāde vēsturē 

Raiens Rūja,  9.a

Māris Smons

I

Siguldas novada olimpiāde vēsturē 

Dace Elizabete Stīpniece, 9.a

Māris Smons

II

Siguldas novada olimpiāde bioloģijā

Dace Elizabete Stīpniece, 9.a

Ina Slavinska

I

Siguldas novada olimpiāde bioloģijā

Raiens Rūja,  9.a

Ina Slavinska

Atzinība

Siguldas novada olimpiāde matemātikā

Roberts Ķiploks, 5.b

Lilita Lūse

I

Siguldas novada olimpiāde matemātikā

Ance Pakalne, 5.c

Ilze Mārtinsone

II

Siguldas novada olimpiāde matemātikā

Marta Stīpniece, 6.b

Santa Briede

Atzinība

Siguldas novada olimpiāde matemātikā

Kārlis Matīss Ieviņš, 7.c

Lilita Lūse

Atzinība

Siguldas novada olimpiāde matemātikā

Laura Pakalne, 7.a

Lilita Lūse

Atzinība

Siguldas novada olimpiāde latviešu valodā un literatūrā

Evita Mārtinsone, 8.b

Sintija Stāmere

I

Siguldas novada olimpiāde latviešu valodā un literatūrā

Dace Elizabete Stīpniece, 9.a

Lāsma Konošonoka

I

Siguldas novada olimpiāde latviešu valodā un literatūrā

Sandija Podniece, 9.a

Lāsma Konošonoka

II

Siguldas novada olimpiāde latviešu valodā un literatūrā

Šarlote Jurjāne, 8.a

Elita Vīgante

Atzinība

 

Skolēnu ar mācību sasniegumiem apbalvošana 2021./2022. mācību gada I semestrī

3.klašu skolēni, kuru liecībās vērtējums ir 9 balles un augstāk

Keita Krūmiņa 3.a

Enija Bērziņa 3.b

Herta Butkus 3.c

Daniels Druziks 3.c 

Adele Kurpniece 3.c 

Leila Šteinberga 3.c

 

4.-7.klašu skolēni, kuru liecībās vērtējums ir 7 balles un augstāk

Anna Brante 4.a

Enija Celmiņa 4.a

Kevins Goltiņš 4.a

Jānis Miončinskis 4.a

Ernests Kārlis Panovs 4.a

Miķelis Rostoks 4.a

Karīna Spurava 4.a

Ritvars Rozentāls 4.b

Madara Daniela Skrastiņa 4.b

Reičela Anna Skuja 4.b

Estere Gavare 4.c

Adrians Grebežniks 4.c

Talisa Kotkova 4.c

Melānija Lebedoka 4.c

Sofija Ļusaja 4.c

Sandis Neimanis 4.c

Eriks Plisko 4.c

Anna Saule 4.c

Laura Mārtinsone 5.a

Emīls Mārtinsons 5.a

Elza Gailīte 5.b

Roberts Ķiploks 5.b

Mārtiņš Sviklis 5.b

Elīza Šica 5.b

Elizabete Žagare 5.b

Madara Bogdane 5.c

Elīna Eisaka 5.c

Viktorija Gavare 5.c

Kristaps Jegurs 5.c

Ance Pakalne 5.c

Alise Slavēna 5.c

Dita Adzilča 6.b

Elmārs Klibas 6.b

Lote Līpace 6.b

Kristaps Neimans 6.b

Marta Stīpniece 6.b

Māra Bērze 6.c

Ralfs Briedis 6.c

Loreta Lebedoka 6.c

Tomass Melngalvis 6.c

Marta Zandberga 6.c

 

Laura Pakalne 7.a

Dārta Uzare 7.a

Bruno Kančs 7.c

Kristians Komurņickis 7.c

 

 

 

8.-9.klašu skolēni, kuru liecībās ir 6 balles un augstāk

Ance Gulbe 8.a

Šarlote Jurjāne 8.a

Markuss Celms 8.b

Evita Mārtinsone 8.b

Kristofers Ronijs Skuja 8.b

Elīza Šulca 8.b

Arvita Tuņķele 8.b

Uģis Broks 8.c

Nikola Liepiņa 8.c

Gustavs Melngalvis 9.a

Estere Mintika 9.a

Sandija Podniece 9.a

Raiens Rūja 9.a

Dace Elizabete Stīpniece 9.a

Nika Tišaloviča 9.b

Līva Domokejeva 9.c

 

 

 

Konkursu laureāti 2021./2022. mācību gadā

Konkurss Skolēns, klase Skolotājs Vieta
 
Siguldas novada skolēnu Skatuves runas konkurss Lote Šteinberga, 1.c Mārīte Ziemele I
Valts Pakalns, 2.b Laila Biteniece I
Šarlote Anna Kraukle, 3.b Laila Adzilča I
Elza Gailīte, 5.b Kristīne Gailīte I
Kristaps Jegurs, 5.c Ramona Suveizda I
Elīza Martinovska, 8.c Elita Vīgante I
Sāra Gailīte, 1.a Ināra Smone II
Šarlote Jurjāne, 8.a Elita Vīgante II
 

Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss

Valts Pakalns, 2.b Laila Biteniece I
Ralfs Vāvere, Arvis Uzars, 2.b Laila Biteniece I
Sofija Kristiāna Petrovska, 3.a Inga Jansone I
Alise Hana, Gerda Uzare, 3.b Laila Adzilča I
Reičela Anna Skuja, 4.b Elita Vīgante I
Edgars Indriksons, 4.c Aiva Indriksone I
Laura Mārtinsone, 5.a Ilze Mārtinsone I
Elza Gailīte, 5.b Kristīne Gailīte I
Loreta Lebedoka, 6.c Lilita Bernharde I
Emīlija Lemberga, 7.a Elita Vīgante I
Nika Tišaloviča, 9.b Ina Slavinska I
Melānija Lebedoka, 4.c Iveta Ķauķīte II
Paula Lemberga, 5.b Lilita Lūse II
Nana Maško, 9.a Evija Rozena II
 
Zīmējumu konkurss "Sargāsim Latviju kopā" Lorensa Paula, 4.a Ieva Prīmane II
 
Angļu valodas olimpiāde "Hippo"
Keita Krūmiņa 3.a 
Herta Butkus 3.c 
Jānis Miončinskis 4.a 
Līva Krauša 5.a 
Laura Mārtinsone 5.a 
Maija Pumpure 6.b
Dita Kukule 6.c 
Pauls Junghāns 6.c 
Kristers Ločmelis 7.a 
Bruno Kančs 7.c 
Evita Mārtinsone 8.a 

Līva Undzenko

Daina Neimane

Edīte Kuzmina

Pusfināls
 
Konkurss "Mazais erudīts"

Ralfs Patriks Putniņš 1.a
Markuss Tomsons-Lapiņš 1.b
​Lote Šteinberga 1.c 

Zemguss Lapiņš 2.a 
Valts Pakalns ​2.b
Olīvija Purmale 2.c

Keita Krūmiņa 3.a
Jēkabs Vāvere 3.b
Herta Butkus 3.c

Sākumskolas skolotājas I
 
Konkurss "Mazais erudīts"

Sāra Gailīte 1.a
Roberts Celmiņš 1.b
Ralfs Niedings 1.c

Atis Āboliņš 2.a
Marta Luīze Krūmiņa ​2.b
Dārta Jankeviča 2.c

Elīna Jēkabsone 3.a
Māra Kokta 3.b
Daniels Druziks 3.c

Sākumskolas skolotājas II
 
Konkurss "Mazais erudīts"

Artūrs Trušelis 1.a
Helēna Tilgase 1.b 
Estere Jānīte 1.c 

Kristīne Bankovska 2.a
Ralfs Vāvere 2.b
Pauls Jugans 2.c 

Dana Astraņina 3.a
Enija Bērziņa 3.b
Ansis Jugans 3.c

Sākumskolas skolotājas III

 

Sporta pasākumu un sacensību laureāti 2021./2022. mācību gadā

Sporta pasākums Skolēns, klase Skolotājs Vieta
 
Latvijas skolēnu spartakiāde basketbolā

Raitis Goferts, Emīls Eisaks 7.b, Aksels Lebedoks 8.b,
Silvestrs Kalniņš 8.c,
Rodrigo Auziņš, Valts Šūmanis, Roberts Nekrašs, Matīss Ralfs Vīgants 9.b

Ivo Alksnis II
Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.