Mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti 2018./2019. mācību gadā

Olimpiāde Skolēns, klase Skolotājs Vieta
Starpnovadu vizuālās mākslas olimpiāde Radolfo Jansons 4.c Laura Rostoka Atzinība
Novadu apvienības olimpiāde bioloģijā        Beatrise Liepiņa 9.a Ina Slavinska I
Novadu apvienības Latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.klasēm Kristers Matiass Vāvere 8.b Sintija Stāmere III
Novadu apvienības Latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.klasēm Beatrise Liepiņa 9.a Elita Vīgante II
Novadu apvienības Angļu valodas olimpiāde 8.klasēm Miks Tomass Hižņikovs 8.a Daina Neimane I
Novadu apvienības Angļu valodas olimpiāde 8.klasēm Ingus Roberts Valheims  Daina Neimane III
Novadu apvienības Angļu valodas olimpiāde 8.klasēm Kristers Matiass Vāvere Anita Jāzepa Atzinība
Novadu apvienības matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm Miks Tomass Hižņikovs 8.a Santa Briede /V.Priedīte/ V.Mačs III
Novadu apvienības matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm Līva Līpace 7.b Lilita Bernharde, V.Priedīte III
Novadu apvienības matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm Rūta Meistare 7.b Lilita Bernharde, V.Priedīte Atzinība

 

Konkursu laureāti 2018./2019. mācību gadā

Konkurss Skolēns, klase Skolotājs

Vieta

Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkursā  "Vēsture ap mums" tēma "Sigulda 100 gados" 5.-7.kl. grupā

Līva Līpace 7.b

Māris Smons

I
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkursā  "Vēsture ap mums" tēma "Sigulda 100 gados" 5.-7.kl. grupā Paula Hamčanovska 6.a Māris Smons II
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkursā  "Vēsture ap mums" tēma "Sigulda 100 gados" 5.-7.kl. grupā

Ralfs Sebastians Rozens 7.b

Evija Rozena

II
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkursā  "Vēsture ap mums" tēma "Sigulda 100 gados" 8.-9.kl grupā Emīlija Rudziša 8.a Māris Smons I
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkursā  "Vēsture ap mums" tēma "Sigulda 100 gados" 8.-9.kl grupā MIks Tomass Hižņikovs 8.a Māris Smons II
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkursā  "Vēsture ap mums" tēma "Sigulda 100 gados" 8.-9.kl grupā Luīze Marta Lemberga 8.a Māris Smons III
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkursā  "Vēsture ap mums" tēma "Sigulda 100 gados" 8.-9.kl grupā

Kristers Matiass Vāvere 8.b, Ričards Ralfs Vīksniņš 8.b

Māris Smons Atzinība
Konkurss "Gudrā pūce" 1.-4.kl. Karīna Spurava 1.a, Reičela Anna Skuja 1.b, Sofija Ļusaja 1.c, Līva Krauša 2.a, Roberts Ķiploks 2.b, Ance Pakalne 2.c, Rodrigo Laganovskis 3.a, Rūdolfs Rostoks 3.b, Māra Bērze 3.c, Vitālijs Joņins 4.a, Niks Bogdans 4.b, Bruno Kančs 4.c Sākumskolas skolotāji I
Konkurss "Gudrā pūce" 1.-4.kl. Mārcis Grahoļskis 1.a, Artis Miķelsons 1.b, .Krišjānis Emīls Kalējs 1.c, Emīls Mārtinsons 2.a, Mārtiņš Sviklis 2.b, Madara Bogdane 2.c, Jānis Graudiņš 3.a, Marta Stīpniece 3.b, Sabīne Beķere 3.c, Elvīra Blāķe 4.a, Viktorija Ustinova 4.b, Gustavs Jankevičs 4.c Sākumskolas skolotāji II
Konkurss "Gudrā pūce" 1.-4.kl. Markuss Kalnačs 1.a, Emīls Apsītis 1.b, Melānija Lebedoka 1.c, Jānis Bērziņš 2.a, Adrians Anšmits 2.b, Viktorija Gavare 2.c, Adrians Celms 3.a, Elmārs Klibas 3.b, Tomass Melngalvis 3.c, Markuss Rendijs Billis 4.a, Renāte Kaužēna 4.b, Grēta Grīnberga 4.c Sākumskolas skolotāji III
Konkurss "ERUDĪTS" 5.-6.kl.  6.a kl. komanda: Raiens Rūja, Kate Dunska, Dace Elizabete Stīpniece, Paula Hamčanovska, Ņikita Burņevičs, Gustavs Melngavis Evija Rozena I
Konkurss "ERUDĪTS" 5.-6.kl. 6.c kl. komanda: Estere Logina, Evelīna Putniņa, Līva Domokejeva, Markuss Aksels Rībens, Kristaps Vabeļs, Rodrigo Švarckopfs Kristīna Gailīte II
Konkurss "ERUDĪTS" 5.-6.kl. 5.c kl. komanda: Džastina Dārta Vītola, Daniela Logina, Sindija Gabrāne, Silvestrs Kalniņš, Niks Vizulis, Uģis Broks Ilze Rauska III
Konkurss "ERUDĪTS" 7.-9.kl. 8.a kl. komanda: Keita Anna Griezne, Linda Anna Brante, Luīze Marta Lemberga, Artūrs Jegurs, Ingus Roberts Valheims, Miks Tomass Hižņikovs Ina Belinska/ Ligita Valaine I
Konkurss "ERUDĪTS" 7.-9.kl. 9.a kl. komanda: Kerija Osīte, Anna Vītola, Beatrise Liepiņa, Rainers Renārs Broks, Frīdis Ludiņš, Ričards Vabeļs Aiva Indriksone II
Konkurss "ERUDĪTS" 7.-9.kl. 7.b kl.komanda:  Līva Līpace, Rūta Meistere, Ance Adzilča, Jorens Jānis Trēgers, Daniels Ralfs Siņica, Ralfs Sebastians Rozens Elita Vīgante III
Rīgas Valsts vācu ģimnācijas atklātais angļu valodas konkurss Līva Līpace 7.b Edīte Kuzmina III
Nacionālās bibliotēkas "Skaļās lasīšanas" konkurss Dace Elizabete Stīpniece 6.a. Lāsma Konošonoka III

 

Sporta pasākumu un sacensību laureāti 2018./2019. mācību gadā

Sacensības/pasākums Skolēns, klase Skolotājs Vieta
Siguldas novada skolu sacensības telpu futbolā, D grupa E.Kalniņš, S.Kalniņš, O.Švarckopfs, K.R.Skuja, A.Lebedoks, N.Kļaviņš, T.E.Saule, K.Liepiņš Diāna Meirāne II
Siguldas novada skolu atklātajās sacensības telpu futbolā, B grupa E.Zoltners, K.Bizuns, R.S.Rozens, H.O.Jānītis, N.Teivāns, J.Jaunzems, M.Petjukevičs, S.Šamtouri Jānis Levanovičs III
Siguldas novada skolu sacensībās basketbolā, D grupa J.Kalniņa, S.Gabrāne, S.Kalniņš, E.Eisaks, R.Goferts, A.Alkšars, K.R.Skuja, E.Atslēga, A.Lebedoks, N.Kļaviņš Diāna Meirāne I
Siguldas novada skolu sacensībās tautas bumbā, D grupa Zēnu komanda (A.Leišavnieks, A.Lebedoks, K.R.Skuja, N.Kļaviņš, S.Kalniņš, D.Aņenkovs, K.Liepiņš, R.Ostrovskis, O.Švarckopfs, E.Eisaks, M.Stūrītis, V.Joņins) Diāna Meirāne I
Siguldas novada skolu sacensībās tautas bumbā, D grupa Meiteņu komanda (E.Atslēga, G.D.Ozola, S.Gabrāne, J.Kalniņa, D.Logina, E.Siņicina, D.D.Vītola, A.Azarova, A.Maslova, D.Uzare, A.Plūme, A.Tuņķele) Diāna Meirāne II
Siguldas novada skolu sacensībās basketbolā, C grupa R.Auziņš, R.Aizupietis, R.Rūja, S.Kalniņš, V.Šūmanis, R.Nekrašs un M.R.Vīgants   II
Vidzemes reģionu skolu finālsacensības tautas bumbā, D grupa M.Stūrītis, V.Joņins, O.Švarckopfs, K.Liepiņš, R.Ostrovskis, A.Leišavnieks, N.Kļaviņš, A.Lebedoks, K.R.Skuja, D.Aņenkovs, S.Kalniņš Diāna Meirāne I

 

 

Sasniegumi interešu izglītībā 2018./2019. mācību gadā

 

Konkurss, skates Skolēns, klase Skolotājs

Vieta

Siguldas un Garkalnes novadu vokālo ansambļu skate "Balsis 2019" 2.-3.klašu ansamblis Inga Jansone I pakāpe