Mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti 2017./2018. mācību gadā

Olimpiāde

Skolēns, klase

Skolotājs

Vieta

Starpnovadu 1.-4.kl. Vizuālās mākslas olimpiāde

Alīna Azarova 3.c

Dace Melbārde

I

Novadu apvienības olimpiāde Bioloģijā

Marks Truhins 9.a 

Ina Slavinska

Atzinība

Novadu apvienības olimpiāde Vēsturē 9.klasei

Kristaps Toms Rendors 9.a

Māris Smons

II

 

 

 

 

 

 

Zelta un sudraba liecību saņēmēji 2017./2018. mācību gada I semestrī

Zelta liecības

   

Elmārs Klibas 2.b

Marta Zandberga 2.c

Rūta Meistere 6.b

Lote Līpace 2.b

Šarlote Jurjāne 4.a

Miks Tomass Hižņikovs 7.a

Kristaps Neimans 2.b

Paula Hamčanovska 5.a

Adele Ķiploka 7.b

Maija Pumpure 2.b

Dace Elizabete Stīpniece 5.a

Kristers Matiass Vāvere 7.b

Rūdolfs Rostoks 2.b

Vaira Māra Kriķe 6.a

Anete Actiņa 7.c

Marta Stīpniece 2.b

Ance Adzilča 6.b

Elīna Linda Zvejniece 7.c

Ērika Brikmane 2.c

Līva Līpace 6.b

Beatrise Liepiņa 8.a

 

 

 

Sudraba liecības

   

Edgars Ģērmanis 2.a

Aleksandrija Poļežajeva 4.a

Monika Apkalne 6.a

Railija Jakobija 2.a

Līva Lemberga 4.b

Annija Paula Meņģele 6.a

Katrīna Diļevka 2.b

Evita Mārtinsone 4.b

Kristiāna Plūme 6.a

Mārtiņš Vītols 2.b

Elīza Šulca 4.b

Kristiāna Viviāna Vīksniņa 6.a

Sabīne Beķere 2.c

Arvita Tuņķele 4.b

Anna Dārta Galdiņa 6.b

Māra Bērze 2.c

Sindija Gabrāne 4.c

Ralfs Sebastians Rozens 6.b

Tomass Melngalvis 2.c

Kate Dunska 5.a

Marta Virziņa 6.b

Adrians Rūdolfs 2.c

Raiens Rūja 5.a

Martins Daniels Lācītis 6.c

Jānis Kārlis Kriķis 3.a

Anna Sproģe 5.a

Daniela Līna Petrova 6.c

Kristers Ločmelis 3.a

Kristers Olivers Osvalds 5.b

Keita Anna Griezne 7.a

Gabija Dana Ozola 3.a

Valts Šūmanis 5.b

Artūrs Jegurs 7.a

Niks Bogdans 3.b

Nika Tišaloviča 5.b

Linda Evelīna Valheima 7.a

Raitis Goferts 3.b

Līva Domokejeva 5.c

Elizabete Daniela Šķute 7.b

Emīls Štāks 3.b

Estere Logina 5.c

Ričards Ralfs Vīksniņs 7.b

Viktorija Ustinova 3.b

Marta Puķīte 5.c

Katrīna Gucaļuka 7.c

Kārlis Matīss Egle 3.c

Evelīna Putniņa 5.c

Linita Trofimova 7.c

Bruno Kančs 3.c

Toms Rāgs 5.c

Elīna Zālīte 7.c

Komurņickis Kristians 3.c

Markuss Aksels Rībens 5.c

Rainers Renārs Broks 8.a

Lēģere Laura 3.c

Rodrigo Švarckopfs 5.c

Kerija Osīte 8.a

Skuja Linda 3.c

Kristaps Vabeļs 5.c

Enija Vilenfelde 8.b

 

Armīns Žvarts 5.c

Rūdolfs Zeņģis 9.a

 

Konkursu laureāti 2017./2018. mācību gadā

Konkurss Skolēns, klase Skolotājs

Vieta

Vizuālās mākslas konkurss "Mana pastkarte un pastmarka" Gerda Anita Visocka 6.a Dace Melbārde Laureāts

 

Sporta pasākumu un sacensību laureāti 2017./2018. mācību gadā

 

Sacensības/pasākums

Skolēns, klase

Skolotājs

Vieta

Rudens sporta spēles 8.kl.

8.a klase

Aiva Indriksone

III

Rudens sporta spēles 9.kl.

9.a klase

Anita Jāzepa

III

Siguldas novada skolu rudens kross, C grupa

Matīss Oto Filippovs 7.b

Ina Belinska

III

Lāčplēša dienas stafetes 2.kl.

2.a klase

Inga Jansone

III

Siguldas novada skolu sacensības telpu futbolā, D grupa

R.Aizupietis, R.Rūja, J.Stūrītis, S.Kalniņš, N.Kļaviņš, A.Lebedoks, B.Kančs, T.E.Saule, K.Liepiņš, M.Stūrītis

Diāna Meirāne

I

Siguldas novada skolu sacensības telpu futbolā, C grupa

D.Liziņš, R.S.Rozens, M.Mazurs, H.O.Jānītis, S.Šamtouri, E.Zoltners, A.Jegurs, A.Ābele, M.Petjukevičs

Ina Belinska

I

Sigulda novada skolu sacensības basketbolā, D grupa

R.Aizupietis, J.Stūrītis, R.Auziņš, K.Biša, S.Kalniņš, R.Nekrašs, V.Šūmanis. 

Diāna Meirāne

I

Siguldas novada skolu sacensības futbolā (B grupa)

R.Zeņģis, H.Brants, Ģ.Rimicāns, M.Krieviņš, K.Maisaks, M.Krauja, N.Teivāns

Ina Belinska

II

Novada skolu sacensībās tautasbumbā (D grupa)
 

Zēnu komanda: M.R.Vīgants, R.Auziņš, J.Stūrītis, A.Ivanovs, O.Švarckofs, R.Aizupietis, K.O.Osvalds, R.Švarckopfs, K.R.Skuja, A.Lebedoks, A.Leišavnieks.
 

Diānai Meirānei

I

Novada skolu sacensībās tautasbumbā (D grupa)
 

Meiteņu komanda: J.Kalniņa, D.Logina, A.S.Bogdanova, G.D.Ozola, S.Bērziņa, A.Bondare, S.Gabrāne, L.Līpace, A.Tuņķele, E.M.Siņica, D.D.Vītola,  L.Ludviga

Diānai Meirānei

II