Mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti 2016./2017. mācību gadā

Olimpiāde Skolēns, klase Skolotājs Vieta
Bioloģija (valsts) Paula Luīze Biteniece 9.a Ina Slavinska III
Bioloģija (Siguldas novads) Dārta Adzilča 9.a Ina Slavinska I
Bioloģija (Siguldas novads) Paula Luīze Biteniece 9.a Ina Slavinska II
Bioloģija (Siguldas novads) Māris Mārtiņš 9.a Ina Slavinska Atzinība
Vēsture (Valsts) Paula Luīze Biteniece 9.a Māris Smons III
Vēsture (Novadu apvienība) Dārta Adzilča 9.a Māris Smons I
Vēsture (Novadu apvienība) Paula Luīze Biteniece 9.a Māris Smons II
Vēsture (Novadu apvienība) Elizabete Andersone 9.a Māris Smons III
Fizika (Siguldas novads) Paula Luīze Biteniece 9.a Lilita Bernharde II
Fizika (Siguldas novads) Māris Mārtiņš 9.a Lilita Bernharde Atzinība
Latv. val. un literatūra (Novadu apvienība) Paula Luīze Biteniece 9.a Elita Vīgante I
Latv. val. un literatūra (Novadu apvienība) Kristers Matiass Vāvere 6.b Lolita Šteinberga II
Latv. val. un literatūra (Novadu apvienība) Rūta Meistere 5.b Elita Vīgante III
Matemātika (Atklātā valsts) Annija Paula Meņģele, 5.a Ilze Mārtinsone II
Matemātika (Novadu apvienība) Paula Luīze Biteniece 9.a Ilze Mārtinsone I
Matemātika (Novadu apvienība) Annija Paula Meņģele 5.a Ilze Mārtinsone I
Matemātika (Novadu apvienība) Rūta Meistere 5.b Vanda Priedīte Atzinība
Ģeogrāfija (Novadu apvienība) Māris Mārtiņš, 9.a Alfons Saušs III
Ķīmija (Siguldas novads) Dārta Adzilča 9.a Madara Pētersone I
Ķīmija (Atklātā valsts) Dārta Adzilča 9.a Madara Pētersone III
Mājturība (Atklātā valsts) Paula Luīze Biteniece 9.a Aiva Indriksone II
Mājturība (Novadu apvienība) Paula Luīze Biteniece 9.a Aiva Indriksone I
Krievu valoda (Novadu apvienība) Beatrise Liepiņa (7.a) Jeļena Kamoliņa Atzinība
Krievu valoda (Novadu apvienība) Samanta Rudzīte (7.b) Jeļena Kamoliņa Atzinība
Angļu valoda (Novadu apvienība) Miks Gabriels Gabranovs (3.b) Anita Jāzepa III
Angļu valoda (Novadu apvienība) Līva Līpace (5.b) Edīte Kuzmina III
Angļu valoda (Novadu apvienība) Kristers Matiass Vāvere (6.b) Anita Jāzepa Atzinība
Vizuālā māksla (Novadu apvienība) Amanda Blāķe (4.c) Dace Melbārde I
Vizuālā māksla (Novadu apvienība) Marta Stīpniece (1.b) Velta Jurjāne III
Vizuālā māksla (Novadu apvienība) Linda Elīna Zvejniece (6.c) Dace Melbārde I
Starpnovadu sākumskolas matemātika Kārlis Matīss Egle (2.c) Mārīte Ziemele Atzinība
Starpnovadu sākumskolas latviešu valoda Paula Hamčanovska (4.a) Daina Švalbe Atzinība
Starpnovadu sākumskolas latviešu valoda Alise Lotte Oļukalna (4.b) Laila Adzilča III
Kombinētā 1.klašu (novadu apvienība) Māra Bērze (1.c) Lolita Šteinberga, Laila Biteniece I
Kombinētā 1.klašu (novadu apvienība) Marta Stīpniece (1.b) Laila Biteniece I
Kombinētā 1.klašu  (novadu apvienība) Rūdolfs Rostoks (1.b) Laila Biteniece II
Kombinētā 1.klašu (novadu apvienība) Lote Līpace (1.b) Laila Biteniece III
Kombinētā 1.klašu (novadu apvienība) Maija Pumpure (1.b) Laila Biteniece III
Kombinētā 1.klašu (novadu apvienība) Rodrigo Laganovskis (1.a) Dzintra Fogele, Ramona Suveizda Atzinība
Kombinētā 2.klašu (novadu apvienība) Niks Bogdans (2.b) Laila Adzilča II
Kombinētā 2.klašu (novadu apvienība) Kārlis Matīss Egle (2.c) Mārīte Ziemele II
Kombinētā 2.klašu (novadu apvienība) Dārta Uzare (2.a) Mārīte Ziemele, Ināra Smone III
Kombinētā 2.klašu (novadu apvienība) Kristers Ločmelis (2.a) Mārīte Ziemele, Ināra Smone Atzinība
3.klašu latviešu valoda (novadu apvienība) Evita Mārtinsone (3.b) Dzintra Fogele I
3.klašu latviešu valoda (novadu apvienība) Arvita Tuņķele (3.b) Dzintra Fogele III
3.klašu matemātika (novadu apvienība) Sindija Gabrāne (3.c) Ināra Smone II
3.klašu matemātika (novadu apvienība) Līva Lemberga (3.b) Dzintra Fogele III
4.klašu latviešu valoda (novadu apvienība) Paula Hamčanovska (4.a) Daina Švalbe I
4.klašu latviešu valoda (novadu apvienība) Dace Elizabete Stīpniece (4.a) Daina Švalbe I
4.klašu latviešu valoda (novadu apvienība) Alise Lotte Oļukalna (4.b) Laila Adzilča I
4.klašu matemātika (novadu apvienība) Nika Tišaloviča (4.b) Laila Adzilča II

Zelta un sudrabu liecību saņēmēji 2016./2017. m.g. I semestrī

Zelta liecības    
Daniela Jankovska 1.a Jānis Kārlis Kriķis 2.a Annija Paula Meņģele 5.a
Samanta Līviņa 1.a Emīls Štāks 2.b Ance Adzilča 5.b
Railija Jakobija 1.a Kārlis Matīss Egle 2.c Līva Līpace 5.b
Lote Līpace 1.b Bruno Kančs 2.c Rūta Meistere 5.b
Maija Pumpure 1.b Megija Livčāne 3.a Artūrs Jegurs 6.a
Kristaps Neimans 1.b Sindija Gabrāne 3.c Anete Actiņa 6.c
Marta Stīpniece 1.b Dace Elizabete Stīpniece 4.a Elīna Linda Zvejniece 6.c
Rūdolfs Rostoks 1.b Paula Hamčanovska 4.a Beatrise Liepiņa 7.a
Sudraba liecības    
Egija Klāmane 1.a Šarlote Jurjāne 3.a Monika Apkalne 5.a
Rūdolfs Actiņš 1.b Aleksandrija Poļežajeva 3.a Vaira Māra Kriķe 5.a
Keta Keita Bizune 1.b Līva Lemberga 3.b Beāte Ozola 5.a
Elmārs Klibas 1.b Evita Mārtinsone 3.b Kristiāna Viviāna Vīksniņa 5.a
Laura Zilbere 1.b Elīza Šulca 3.b Anna Dārta Galdiņa 5.b
Ērika Brikmane 1.c Arvita Tuņķele 3.b Marta Virziņa 5.b
Loreta Lebedoka 1.c Uģis Broks 3.c Daniela Līna Petrova 5.c
Adrians Rūdolfs 1.c Daniela Logina 3.c Miks Tomass Hižņikovs 6.a
Elvīra Blāķe 2.a Raiens Rūja 4.a Kristers Matiass Vāvere 6.b
Kristers Ločmelis 2.a Alise Lotte Oļukalna 4.b Adele Ķiploka 6.b
Gabija Dana Ozola 2.a Markuss Aksels Rībens 4.c Katrīna Gucaļuka 6.c
Oskars Švarckopfs 2.a Rodrigo Švarckopfs 4.c Elīna Zālīte 6.c
Sabīne Turčinoviča 2.a Armīns Žvarts 4.c Kerija Osīte 7.a
Dārta Uzare 2.a   Zane Pudņika 7.a
Raitis Goferts 2.b   Enija Vilenfelde 7.b
Viktorija Ustinova 2.b   Rūdolfs Zeņģis 8.a
Šarlote Andželīna Čechladze 2.c   Dārta Adzilča 9.a
Kristians Komurņickis 2.c   Elizabete Andersone 9.a
Laura Lēģere 2.c   Paula Luīze Biteniece 9.a
Toms Emīls Saule 2.c    
Linda Skuja 2.c    

 

Konkursu laureāti 2016./2017. mācību gadā

Konkurss Skolēns, klase Skolotājs Vieta
Meža olimpiāde 7.-9.klasēm 8.a klases komanda (Ģ.Rimicāns, M.Truhins, V.Žitkovs, E.Balode-Logina, R.Zabalujevs, K.Maisaks) Guntra Purmale I
Radoši pētniecisko darbu konkurss "Vēsture ap mums" šī gada tēma "Darbs dara darītāju" 5.-7.kl. Līva Līpace un Rūta Meistere, 5.b Māris Smons I
Radoši pētniecisko darbu konkurss "Vēsture ap mums" šī gada tēma "Darbs dara darītāju" 5.-7.kl. Anete Actiņa, 6.c Māris Smons II
Radoši pētniecisko darbu konkurss "Vēsture ap mums" šī gada tēma "Darbs dara darītāju" 5.-7.kl. Anna Vītola, 7.a Māris Smons II
Radoši pētniecisko darbu konkurss "Vēsture ap mums" šī gada tēma "Darbs dara darītāju" 5.-7.kl. Ance Adzilča, 5.b Māris Smons III
Radoši pētniecisko darbu konkurss "Vēsture ap mums" šī gada tēma "Darbs dara darītāju" 5.-7.kl. Guna Drēviņa, 5.b Māris Smons III
Radoši pētniecisko darbu konkurss "Vēsture ap mums" šī gada tēma "Darbs dara darītāju" 5.-7.kl. Emīlija Rudziša, 6.a Madara Pētersone III
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss, 1.-4.kl. Lota Ziemele, 2.b Laila Adzilča I pakāpe
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss, 1.-4.kl. Laura Lēģere, 2.c Mārīte Ziemele II pakāpe
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss, 1.-4.kl. Daniela Logina, 3.c Laimdota Kerna II pakāpe
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss, 1.-4.kl. Evita Mārtinsone, 3.b Dzintra Fogele I pakāpe
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss, 1.-4.kl. Kate Dunska, 4.a Daina Švalbe I pakāpe
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss, 1.-4.kl. Keta Keita Zeltiņa, 4.b Diāna Meirāne III pakāpe
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss, 5.-6.kl. Ance Adzilča, 5.b Māris Smons I pakāpe
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss, 5.-6.kl. Tomass Berķis, 6.c Ina Slavinska I pakāpe
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss, 5.-6.kl. Anete Actiņa, Katrīna Gucaļuka, 6.c Lilita Bernharde I pakāpe
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss, 7.-9.kl. Anna Vītola, 7.a Māris Smons I pakāpe
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss, 7.-9.kl. Marks Bērziņš, 8.a Māris Smons III pakāpe
Siguldas novada skolēnu radoši pētniecisko darbu konkurss, 7.-9.kl. Dārta Adzilča Māris Smons I pakāpe
Vokālās mūzikas konkurss "Balsis" 1.kl. ansamblis Inga Jansone I pakāpe
Koru skate Zēnu koris Evija Rozena II pakāpe
Siguldas novada erudīcijas konkurss "Prāta lāde" 5.kl. 5.b klase (L.Līpace, R.Meistere, R.S.Rozens, M.Virziņa, G.Drēviņa) Elita Vīgante II
Siguldas novada erudīcijas konkurss "Prāta lāde" 6.kl. 6.c klase (E.Aizupietis, E.Zālīte, A.Actiņa, K.Gucaļuka, E.L.Zvejniece) Lilita Bernharde II
LDM konkurss "Cielavas gudrības" 5.c klase (A.Sildare, K.Janelsīte, J.Jēkabsons) Madara Pētersone Atzinība
Konkurss "Es un ES" 9.a kl.komanda (M.Mārtiņš, I.A.Vāgnere, V.Toločko, P.L.Biteniece, E.Andersone) Māris Smons II
Konkurss "Esi zinātnieks un pētnieks" 6.c kl.komanda (K.Bizuns, T.Berķis, R.Dzerkalis, A.Actiņa, E.Aizupietis) Ina Slavinska I
Konkurss "Esi zinātnieks un pētnieks" 6.c kl.komanda (E.Zālīte, A.Dakstiņa, K.Gucaļuka, K.E.Kalēja, E.L.Zvejniece) Ina Slavinska III
Karikatūru konkurss "Pa-smejies" R.Meistere Dace Melbārde Atzinība
Siguldas un Garkalnes novadu Skatuves runas konkurss E.Zverbule, M.Stīpniece, A.Ķiploka, M.A.Ziedonis L.Biteniece, L.Šteinberga, S.Stāmere I pakāpe
Siguldas un Garkalnes novadu Skatuves runas konkurss K.Osīte, D.E.Stīpniece, S.Kalviņa, B.Kančs, L.Lēģere, V.Ustinova, S.Līviņa E.Vīgante, D.Švalbe, L.Adzilča, M.Ziemele, R.Suveizda II pakāpe
Siguldas novada angļu valodas konkurss 1.-4.klasēm "Drama Festival" L.Līpace, E.Pētersons, G.D.Ozola, E.Atslēga, E.Atslēga, T.E.Saule, M.Livčāne, A.Leišavnieks, M.Virziņš, K.Biša, T.Rāgs. Edīte Kuzmina Skatītāju simpātija
Siguldas novada angļu valodas konkurss 1.-4.klasēm "Drama Festival" D.Bebers, D.E.Stīpniece, S.E.Nežborte, S.Podniece, R.Rūja, E.Mintika, P.Hamčanovska, P.Žaimunde, R.Celmiņš, G.Melngalvis, A.Sproģe, N.Maško Anita Jāzepa Jautrākā izrāde
Starptautiskais angļu valodas konkurss "Hippo" B.Ozola, L.Līpace, R.S.Rozens, S.Mūrniece, K.M.Vāvere D.Neimane, E.Kuzmina, A.Jāzepa Pusfināls
Konkurss "Erudīts" 5.klasēm 5.a kl.komanda (G.A.Visocka, V.M.Kriķe, A.P.Meņģele, H.O.Jānītis, J.Janelsiņš) Māris Smons 1.vieta
Konkurss "Erudīts" 6.klasēm 6.b kl.komanda (A.Ķiploka, E.Graudiņa, N.Liepiņa, V.Ziemelis, T.Strazdiņš, K.M.Vāvere) Jeļena Kamoliņa 1.vieta
Konkurss "Erudīts" 7.klasēm 7.a kl.komanda (A.Vītola, Z.Pudņika, B.Liepiņa, R.R.Broks, M.M.Trēgers, F.Ludiņš) Aiva Indriksone 1.vieta
Konkurss "Erudīts" 8.klasēm 8.a kl.komanda (E.Balode-Logina, M.A.Kreitāle, E.T.Eine, R.Zeņģis, M.Krauja, K.Maisaks) Anita Jāzepa 1.vieta
Konkurss "Erudīts" 9.klasēm 9.a kl.komanda (E.Andersone, V.Toločko, D.Adzilča, M.Mārtiņš, R.Vilks, R.Fogelis) Evija Rozena 1.vieta
Konkurss "Gudrā pūcīte" 1.-4.kl. R.Laganovskis (1.a), L.Līpace (1.b), M.Bērze (1.c), J.K.Kriķis (2.a), N.Bogdans (2.b), K.Komurņickis (2.c), M.Livčāne (3.a), L.Lemberga (3.b), S.Gabrāne (3.c), D.E.Stīpniece (4.a), S.Sviķe (4.b), T.Rāgs (4.c) Sākumskolas skolotāji 1.vieta
Konkurss "Gudrā pūcīte" 1.-4.kl. S.Līviņa (1.a), M.Stīpniece (1.b), T.Melngalvis (1.c), D.Uzare (2.a), R.Goferts (2.b), L.Skuja (2.c), K.Kalnačs (3.a), E.Šulca (3.b), D.D.Vītola (3.c), P.Hamčanovska (4.a), A.Šaumberga (4.b), K.Vabeļs (4.c) Sākumskolas skolotāji 2.vieta
Konkurss "Gudrā pūcīte" 1.-4.kl. R.Jakobija (1.a), M.Pumpure (1.b), M.Zandberga (1.c), K.Ločmelis (2.a), E.Štāks (2.b), T.E.Saule (2.c), A.Poļežajeva (3.a), E.Mārtinsone (3.b), E.Remdenieks (3.c), S.E.Nežborte (4.a), S.Kalviņa (4.b), E.Logina (4.c) Sākumskolas skolotāji 3.vieta

Sporta pasākumu un sacensību laureāti 2016./2017. mācību gadā

Sacensības/pasākums Skolēns, klase Skolotājs Vieta
Olimpiskā diena 2.-4.kl. stafetes 4.b klase Diāna Meirāne III
Rudens sporta spēles 7.-9.kl. 8.a klase Anita Jāzepa III
Rudens sporta spēles, kapteiņu cīņas Ričards Vabeļs 7.a Aiva Indriksone I
Rudens sporta spēles, kapteiņu cīņas Amanda Azarova 9.a Evija Rozena I
Siguldas novada skolu rudens kross, D grupa Keta Keita Zeltiņa 4.b Diāna Meirāne II
Siguldas novada skolu rudens kross, C grupa Rūdolfs Zeņģis 8.a Ina Belinska II
Vidzemes reģiona skolu sacensības futbolā, B grupa M.Krauja, M.Krieviņš, E.Janelsītis, K.Maisaks, H.Brants, Ģ.Rimicāns, R.Zeņģis, E.Pētersons, R.Čerņavskis, N.Teivāns Ina Belinska II
Siguldas novada skolu sacensības futbolā, D grupa A.Lebedoks, N.Kļaviņš, D.Liziņš, M.Mazurs, R.Aizupietis, R.Rūja, J.Stūrītis, H.O.Jānītis, J.Janelsiņš Diāna Meirāne II
Siguldas novada skolu sacensības futbolā, C grupa N.Teivāns, E.Zoltners, S.Šamtouri, A.Jegurs, A.Turanovs, K.Bizuns, D.Pujiņš, J.Jaunzems, M.O.Filippovs Ina Belinska III
Siguldas novada skolu sacensības futbolā, B grupa N.Teivāns, R.Čerņavskis, M.Krauja, E.Pētersons, E.Janelsītis, R.Zeņģis Ina Belinska II
Siguldas novada skolu sacensības basketbolā, D grupa, meitenes P.Jirgensone, D.Nagle, A.Bondare, E.Logina, J.Kalniņa, S.Gabrāne, I.Maksimova Diāna Meirāne I
Siguldas novada skolu sacensības basketbolā, D grupa, zēni R.Aizupietis, M.Jarošenko, K.Biša, R.Auziņš, V.Šūmanis, A.Žvarts, S.Kalniņš, M.Mazurs, K.R.Skuja Diāna Meirāne II
Siguldas novada skolu sacensības basketbolā, C grupa, zēni E.Zoltners, S.Šamtouri, A.Jegurs, J.Jaunzems, M.O.Filippovs, N.Teivāns Ina Belinska III
Siguldas novada skolu sacensības florbolā, 7.-9.klašu grupa, zēni M.Krauja, E.Pētersons, E.Janelsītis, M.Krieviņš, N.Golubkovs, H.Brants, V.Žitkovs Ina Belinska II
Pierīgas novadu atklātās sporta spēles "Tautasbumbā", meitenes E.Kondratoviča, N.Tišaloviča, K.K.Zeltiņa, S.Bērziņa, L.Līpace, R.Meistere, L.Roburga, M.Virziņa, G.Drēviņa, A.Adzilča, P.Jirgensone, A.G.Visocka Diāna Meirāne II
Siguldas novada skolu sacensības "Tautasbumbā", meitenes A.Adzilča, S.Bērziņa, L.Līpace, R.Meistere, G.Drēviņa, M.Virziņa, P.Jirgensone, N.Tišaloviča, E.Kondratoviča Diāna Meirāne I
Siguldas novada skolu sacensības "Tautasbumbā", zēni D.Liziņš, H.O.Jānītis, J.Janelsiņš, D.Bebers, R.S.Rozens, D.Vagelis, K.O.Osvalds, S.Kalniņš, M.R.Vīgants, J.Stūrītis, R.Auziņš, M.Mazurs Diāna Meirāne I
Vidzemes reģiona sacencības "Tautasbumbā" Gauja, meitenes A.Adzilča, S.Bērziņa, G.Drēviņa, P.Jirgensone, E.Kondratoviča, L.Līpace, R.Meistere, L.Roburga, N.Tišaloviča, M.Virziņa, K.K.Zeltiņa Diāna Meirāne II
Vidzemes reģiona sacencības "Tautasbumbā" Gauja, zēni D.Liziņš, H.O.Jānītis, J.Janelsiņš, D.Bebers, R.S.Rozens, D.Vagelis, K.O.Osvalds, S.Kalniņš, M.R.Vīgants, J.Stūrītis, R.Auziņš, M.Mazurs Diāna Meirāne II
Latvijas skolu 70.spartakiāde "Tautasbumbā", meitenes A.Adzilča, S.Bērziņa, L.Līpace, R.Meistere, G.A.Visocka, M.Virziņa, P.Jirgensone, N.Tišaloviča, E.Kondratoviča, L.Roburga, K.K.Zeltiņa Diāna Meirāne II
"Fischer" ziemas skolu čempionāta 1.posms distanču slēpošanā (200 m sprintā) Emīls Vilkājs 4.c Diāna Meirāne III
Siguldas un Limbažu skolu sacensības šahā "Bandinieka sapnis" Inguss Supe, 1.a Jānis Plitnieks III