Mācību priekšmetu olimpiāžu laureāti 2015./2016. mācību gadā

Olimpiāde Skolēns, klase Skolotājs Vieta
Matemātika (atklātā valsts) Aija Egija Arnicāne 6.b Vanda Priedīte I
Bioloģija (valsts) Alise Anna Stīpniece 9.a Ina Slavinska III
Ķīmija (valsts) Liene Beāte Arnicāne 9.a Madara Pētersone III
Ķīmija (atklātā valsts) Dārta Adzilča 8.a Madara Pētersone Atzinība
Konkurss “Vēsture ap mums” (valsts) Marks Bērziņš 7.a
Evelīna Bērziņa 9.b
Ivars Batrags 6.a
Rainers Renārs Broks 6.a
Anna Vītola 6.a
Aija Egija Arnicāne 6.b
Dārta Adzilča 8.a
Paula Luīze Biteniece 8.a
Dārta Sprukule 9.a
Alise Anna Stīpniece 9.a
Māris Smons Atzinība
Latviešu valoda (Vidzemes novadu) Alise Lotte Oļukalna 3.b Laila Adzilča II
Vizuālā māksla (novadu apvienība) Līna Meilerte 2.a Velta Jurjāne I
Mājturība meitenēm "Rudens" (novadu apvienība) Paula Luīze Biteniece 8.a Aiva Indriksone I
Ķīmija (Siguldas novads) Liene Beāte Arnicāne 9.a Madara Pētersone I
Bioloģija (Siguldas novads) Alise Anna Stīpniece 9.a Ina Slavinska I
Latviešu valoda (Siguldas novads) Paula Luīze Biteniece 8.a Elita Vīgante I
Fizika (Siguldas novads) Alise Anna Stīpniece 9.a Lilita Bernharde I
Angļu valodas olimpiāde “I can do it!" Vaira Māra Kriķe 4.a Daina Neimane I
Matemātika (Siguldas un Garkalnes nov.) Raiens Rūja 3.a Daina Švalbe I
Latviešu valoda (Siguldas un Garkalnes nov.) Alise Lotte Oļukalna 3.b Laila Adzilča I
  Samanta Ilgavīze 3.b Laila Adzilča I
Matemātika (Siguldas un Garkalnes nov.) Rodrigo Švarckopfs 3.c Ramona Suveizda I
Angļu valoda (novadu apvienība) Elizabete Andersone 8.a Anita Jāzepa II
Matemātika (novadu apvienība) Liene Beāte Arnicāne 9.a Vanda Priedīte II
  Kristers Matiass Vāvere 5.b Vanda Priedīte II
Mājturība meitenēm "Rudens" (novadu apvienība) Alise Anna Stīpniece 9.a Aiva Indriksone II
Ģeogrāfija (novadu apvienība) Alise Anna Stīpniece 9.a Alfons Saušs II
Ķīmija (Siguldas novads) Alise Anna Stīpniece 9.a Madara Pētersone II
Latviešu valoda (Siguldas novads) Elizabete Andersone 8.a Elita Vīgante II
Informātika (novadu apvienība) Beatrise Liepiņa 6.a Valters Mačs II
Angļu valodas olimpiāde “I can do it!" Beatrise Liepiņa 6.a Daina Neimane II
Konkurss “Vēsture ap mums” (Siguldas novads) Dārta Adzilča 8.a Māris Smons II
  Ivars Batrags 6.a Māris Smons II
Kompleksā olimpiāde (Siguldas un Garkalnes nov.) Kārlis Egle 1.c Mārīte Ziemele un Ruta Konevāle II
  Bruno Kančs 1.c Mārīte Ziemele un Ruta Konevāle II
  Līva Lemberga 2.b Dzintra Fogele II
Latviešu valoda (Ķekavas novads) Elīza Šulca 2.b Dzintra Fogele II
Matemātika (Siguldas un Garkalnes nov.) Nika Tišaloviča 3.b Laila Adzilča II
  Līva Līpace 4.b Laila Biteniece II
Latviešu valoda (Siguldas un Garkalnes nov.) Guna Drēviņa 4.b Laila Biteniece II
Matemātika (novadu apvienība) Aija Egija Arnicāne 6.b Vanda Priedīte III
Vēsture (novadu apvienība) Alise Anna Stīpniece 9.a Māris Smons III
Mājturība meitenēm "Rudens" (novadu apvienība) Agnese Līkuma 8.b Aiva Indriksone III
Vēsture un sociālās zinības komandām(novadu apvienība) Beatrise Liepiņa 6.a
Aija Egija Arnicāne 6.b
Rolands Bulderis 7.a
Marks Truhins 7.a
Elizabete Andersone 8.a
Paula Luīze Biteniece 8.a
Māris Smons III
Bioloģija (Siguldas novads) Liene Beāte Arnicāne 9.a Ina Slavinska III
Latviešu valoda (Siguldas novads) Adele Ķiploka 5.b Lolita Šteinberga III
  Beatrise Liepiņa 6.a Elita Vīgante III
Konkurss “Vēsture ap mums” (Siguldas novads) Anna Vītola 6.a Māris Smons III
  Rainers Renārs Broks 6.a Māris Smons III
  Aija Egija Arnicāne 6.b Māris Smons III
  Paula Luīze Biteniece 8.a Māris Smons III
Kompleksā olimpiāde (Siguldas un Garkalnes nov.) Evita Mārtinsone 2.b Dzintra Fogele III
  Sindija Gabrāne 2.c Ināra Smone III
Latviešu valoda (Siguldas un Garkalnes nov.) Dace Elizabete Stīpniece 3.a Daina Švalbe III
  Anna Sproģe 3.a Daina Švalbe III
Matemātika (Siguldas un Garkalnes nov.) Kristaps Vabeļs 3.c Ramona Suveizda III
Latviešu valoda (Siguldas un Garkalnes nov.) Rūta Meistere 4.b Laila Biteniece III
Matemātika (Siguldas un Garkalnes nov.) Mikuss Nežborts 4.c Lidija Kalniņa III
Matemātika (novadu apvienība) Paula Luīze Biteniece 8.a Ilze Mārtinsone Atzinība
Ģeogrāfija (novadu apvienība) Madara Auziņa 9.a Alfons Saušs Atzinība
  Dagmāra Cīrule 9.a Alfons Saušs Atzinība
Angļu valodas olimpiāde “I can do it!" Dace Elizabete Stīpniece 3.a Anita Jāzepa Atzinība
  Līva Līpace 4.b Edīte Kuzmina Atzinība
  Kristers Matiass Vāvere 5.b Anita Jāzepa Atzinība
Latviešu valoda (Ķekavas novads) Vaira Māra Kriķe 4.a Ramona Suveizda Atzinība
Latviešu valodas konkurss “Mans vecmāmiņas vai vectētiņa bagātais mūžs” Līva Līpace 4.b Laila Biteniece Atzinība