Pieteikšana mācībām 1.klasē 2021./2022. mācību gadam.

Bērnu mācībām 1. klasē varēs reģistrēt no 1. marta plkst. 8.00 elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv vai iesniedzot iesniegumu (atvērt) personīgi skolā. Lūgums visiem pēc iespējas izmantot elektronisko pieteikšanās sistēmu. Tiem, kuri izvēlēsies iesniegt iesniegumu personīgi skolā, lūgums to aizpildīt pirms došanās uz skolu un neaizmirst paņemt līdz personu apliecinošu dokumentu un bērna dzimšanas apliecības oriģinālu.

Vecākiem, kuri bērnu vēlēsies reģistrēt elektroniski, no 18. februāra ir pieejama priekšreģistrācija – datu iepriekšēja ievadīšana sistēmā pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Tomēr svarīgi atcerēties, ka priekšreģistrācija nozīmē tikai datu saglabāšanu sistēmā un 1. martā no plkst. 8.00 ir jāveic datu iesniegšana.

16.februārī plkst 18.30 notika informatīva sanāksme topošo pirmklasnieku vecākiem. Ņemot vērā valstī esošo ārkārtējo situāciju un pulcēšanās ierobežojumus, sanāksme norisinājās tiešsaistē Zoom platformā. Sanāksmē izmantoto vizuālo materiālu var skatīt šeit.

Siguldas novadā kopā ar vecākiem deklarētos bērnus, kuriem skolā jau mācās brāļi vai māsas, līdz 26. februārim var pieteikt mācībām, izmantojot priekšrocības. Pieteikumu mācībām 1. klasē aicinām aizpildīt elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Vecāki, kuriem nav iespēju aizpildīt pieteikumu elektroniski, aicinām aizpildītu un parakstītu pieteikumu (atvērt veidlapu) atnest uz skolu.

Ar kārtību, kādā reģistrē un uzņem bērnus Siguldas novada skolu 1.klasēs var iepazīties šeit (uzspiest uz "Izglītība").