Valters Mačs
Direktors
Ina Slavinska
Direktora vietniece
Dabaszinību un bioloģijas skolotāja
Ramona Suveizda
1.a kl.audzinātāja
Sākumskolas skolotāja
Laila Biteniece
Direktora vietniece
1.b kl.audzinātāja
Sākumskolas skolotāja
Lolita Šteinberga
1.c kl.audzinātāja
Sākumskolas un teātra mākslas,
latv. val. un literatūras skolotāja
Inga Jansone
2.a kl.audzinātāja
Sākumskolas skolotāja
 
Laila Adzilča
2.b kl.audzinātāja
Sākumskolas skolotāja
Laine Pāruma
2.c.kl.audzinātāja
Sākumskolas skolotāja
Ināra Smone
3.a kl.audzinātāja
Sākumskolas skolotāja
 
Dzintra Fogele
3.b kl.audzinātāja
Sākumskolas skolotāja
 
Iveta Ķauķīte
3.c kl.audzinātāja
Sākumskolas skolotāja
 
Evita Kulpe
4.a kl.audzinātāja
Datorikas un matemātikas skolotāja
Lilita Lūse
4.b.kl.audzinātāja
Matemātikas skolotāja

Žanna Priedīte
4.c kl.audzinātāja
Sociālās zinības un vēstures skolotāja

Lāsma Konošonoka
5.a kl.audzinātāja
Latv.val. un literatūras skolotāja

Santa Briede
5.b kl.audzinātāja
Matemātikas skolotāja

Lilita Bernharde
5.c kl.audzinātāja
Fizikas un matemātikas skolotāja
 Edīte Kuzmina
6.a kl.audzinātāja
Angļu valodas skolotāja
Daina Neimane
6.b kl.audzinātāja
Angļu val.skolotāja
Aiva Indriksone
6.c kl.audzinātāja
Dizains un tehnoloģijas skolotāja

Ilze Lielmane
7.a kl.audzinātāja
Sociālais pedagogs

Sintija Stāmere
7.b kl.audzinātāja
Latv.val. un literatūras skolotāja
Ilze Rauska
7.c kl.audzinātāja
Ģeogrāfijas un dabaszinību skolotāja
Evija Rozena
8.a kl.audzinātāja
Mūzikas skolotāja
Ilze Mārtinsone
8.b kl.audzinātāja
Matemātikas skolotāja

Kristīne Gailīte
8.c kl.audzinātāja
Dizains un tehnoloģijas,
teātra mākslas skolotāja

Māris Smons
9.a kl.audzinātājs
Vēstures un soc.zinību skolotājs

Elita Vīgante
9.b kl.audzinātāja
Latv.val. un literatūras skolotāja

Anita Jāzepa
9.c kl.audzinātāja
Angļu val.skolotāja
Jeļena Kamoliņa
Krievu val.skolotāja
Diāna Meirāne
Sporta skolotāja
Dace Melbārde
Vizuālās mākslas skolotāja

Edgars Visockis
Dizains un tehnoloģijas,
uzņēmējdarbības skolotājs

Ruta Konevāle
Pagarinātās dienas grupas skolotāja
Inese Bortiņa
Ķīmijas skolotāja

Linda Bogdane
1.- 2.klašu sporta skolotāja

Laura Rostoka
1.-3.klašu vizualās mākslas skolotāja