• Ziemassvētku koncerts Siguldas 1.pamatskolā

  2017-12-27

  21.decembrī Siguldas 1.pamatskolas skolēni un vecāki tika aicināti uz Ziemassvētku koncertu, kur piedalījās deju kolektīva “Purenīte dejotāji skolotājas Dzintras Fogeles vadībā, 2.-4.klašu koris Ingas Jansones vadībā un zēnu koris un koris “Ievas Evijas Rozenas vadībā.

  Pasākumā tika apbalvoti skolēni ar labām un teicamām sekmēm, konkursa “Iemirdzies Ziemassvētku eglītē uzvarētāji. Grāmatu ar ierakstu saņēma arī 8.a klases skolnieces Zane Pudņika un Amanda Putniņa, 9.a klases skolēni Elizabete Balode-Logina, Matīss Krauja, Ģirts Rimicāns un Viktors Žitkovs.

  Pieci 5.-9.klašu skolēni ar augstāko vidējo atzīmi saņēma arī Siguldas novada Domes un Bobsleja un kamaniņu trases sarūpēto dāvanu nobraucienu ar vučko! Šogad ar vučko brauks Līva Līpace (9,36), Paula Hamčanovska (9,27), Beatrise Liepiņa (9,13), Rūta Meistere (8,93) un Kristers Matiass Vāvere (8,93).

  Skolas kolektīva vārdā liels paldies visiem skolēniem un viņu vecākiem par ieguldīto darbu un pozitīvo attieksmi! Vēlam visiem gaišus svētkus un sekmīgu Jauno gadu!

  Bildes no pasākuma aplūko šeit