• Zelta un sudraba liecības Siguldas 1.pamatskolā

    2017-12-24

    2017./2018.m.g. 1.semestra noslēgumā Siguldas 1.pamatskolas skolēni saņēma Zelta un Sudraba liecības. 1.klašu kolektīvi saņēma kausus par apzinīgu mācību darbu, 2.-4.klašu grupā Zelta liecības saņēma skolēni ar atzīmēm 9 un vairāk, Sudraba liecības ar atzīmēm 8 un vairāk, bet 5.-9.klašu grupā Zelta liecības skolēniem ar 8 un vairāk, Sudraba ar 7 un vairāk.

    Zelta un sudrabu liecību saņēmēji2017./2018. m.g. I semestrī

    Zelta liecības

    Elmārs Klibas 2.b

    Marta Zandberga 2.c

    Rūta Meistere 6.b

    Lote Līpace 2.b

    Šarlote Jurjāne 4.a

    Miks Tomass Hižņikovs 7.a

    Kristaps Neimans 2.b

    Paula Hamčanovska 5.a

    Adele Ķiploka 7.b

    Maija Pumpure 2.b

    Dace Elizabete Stīpniece 5.a

    Kristers Matiass Vāvere 7.b

    Rūdolfs Rostoks 2.b

    Vaira Māra Kriķe 6.a

    Anete Actiņa 7.c

    Marta Stīpniece 2.b

    Ance Adzilča 6.b

    Elīna Linda Zvejniece 7.c

    Ērika Brikmane 2.c

    Līva Līpace 6.b

    Beatrise Liepiņa 8.a

    Sudraba liecības

    Edgars Ģērmanis 2.a

    Aleksandrija Poļežajeva 4.a

    Monika Apkalne 6.a

    Railija Jakobija 2.a

    Līva Lemberga 4.b

    Annija Paula Meņģele 6.a

    Katrīna Diļevka 2.b

    Evita Mārtinsone 4.b

    Kristiāna Plūme 6.a

    Mārtiņš Vītols 2.b

    Elīza Šulca 4.b

    Kristiāna Viviāna Vīksniņa 6.a

    Sabīne Beķere 2.c

    Arvita Tuņķele 4.b

    Anna Dārta Galdiņa 6.b

    Māra Bērze 2.c

    Sindija Gabrāne 4.c

    Ralfs Sebastians Rozens 6.b

    Tomass Melngalvis 2.c

    Kate Dunska 5.a

    Marta Virziņa 6.b

    Adrians Rūdolfs 2.c

    Raiens Rūja 5.a

    Martins Daniels Lācītis 6.c

    Jānis Kārlis Kriķis 3.a

    Anna Sproģe 5.a

    Daniela Līna Petrova 6.c

    Kristers Ločmelis 3.a

    Kristers Olivers Osvalds 5.b

    Keita Anna Griezne 7.a

    Gabija Dana Ozola 3.a

    Valts Šūmanis 5.b

    Artūrs Jegurs 7.a

    Niks Bogdans 3.b

    Nika Tišaloviča 5.b

    Linda Evelīna Valheima 7.a

    Raitis Goferts 3.b

    Līva Domokejeva 5.c

    Elizabete Daniela Šķute 7.b

    Emīls Štāks 3.b

    Estere Logina 5.c

    Ričards Ralfs Vīksniņs 7.b

    Viktorija Ustinova 3.b

    Marta Puķīte 5.c

    Katrīna Gucaļuka 7.c

    Kārlis Matīss Egle 3.c

    Evelīna Putniņa 5.c

    Linita Trofimova 7.c

    Bruno Kančs 3.c

    Toms Rāgs 5.c

    Elīna Zālīte 7.c

    Komurņickis Kristians 3.c

    Markuss Aksels Rībens 5.c

    Rainers Renārs Broks 8.a

    Lēģere Laura 3.c

    Rodrigo Švarckopfs 5.c

    Kerija Osīte 8.a

    Skuja Linda 3.c

    Kristaps Vabeļs 5.c

    Enija Vilenfelde 8.b

    Armīns Žvarts 5.c

    Rūdolfs Zeņģis 9.a