• Grāmatu par mācību sasniegumiem 2020./2021.m.g. 1.semestrī saņem

    2020-12-20

    Grāmatu par mācību sasniegumiem 2020./2021.m.g. 1.semestrī saņem:

    1.klašu skolēnu kolektīvi ar pasaku grāmatu par apzinīgu mācību darbu.

    2.-3.klašu skolēni, kuru liecībās vērtējums ir 9 balles un augstāk

    2.b klasē Enija Bērziņa un Jēkabs Vāvere

    2.c klasē Herta Butkus, Ansis Jugans, Adele Kurpniece, Luīze Oļukalna, Leila Šteinberga un Dārta Tīsa

    3.a klasē Ernests Kārlis Panovs, Miķelis Rostoks un Karīna Spurava

    3.b klasē Ritvars Rozentāls un Reičela Anna Skuja

    3.c klasē Adrians Grebežniks, Krišjānis Emīls Kalējs un Sofija Ļusaja

    4.-7.klašu skolēni, kuru liecībās vērtējums ir 7 balles un augstāk

    4.a klasē Viktorija Delikatnija, Līva Krauša, Kristīne Krūmiņa, Laura Mārtinsone, Emīls Mārtinsons, Simona Sprudzāne un Markuss Trušelis

    4.b klasē Elza Gailīte, Elīza Šica un Elizabete Žagare.

    4.c klasē Madara Bogdane, Elīna Eisaka, Viktorija Gavare, Kristaps Jegurs, Gabriela Kuprijanova, Miķelis Līkops, Ance Pakalne un Alise Slavēna

    5.a klasē Egija Klāmane

    5.b klasē Dita Adzilča, Markuss Broks, Elmārs Klibas, Lote Līpace, Kristaps Neimans, Rūdolfs Rostoks, Marta Stīpniece, un Martins Stūrītis

    5.c klasē Sabīne Beķere, Māra Bērze, Ralfs Briedis, Loreta Lebedoka, Tomass Melngalvis, Kristaps Ondzulis un Marta Zandberga

    6.a klasē Laura Pakalne un Dārta Uzare

    6.b klasē Niks Bogdans un Raitis Goferts

    6.c klasē Šarlote Andželīna Cechladze, Kārlis Matīss Ieviņš, Bruno Kančs, Kristians Komurņickis un Annija Maslovska

    7.a klasē Aleksandrija Sofija Bogdanova un Šarlote Jurjāne

    7.b klasē Evita Mārtinsone un Arvita Tuņķele

    8.-9.klašu skolēni, kuru liecībās ir 6 balles un augstāk

    8.a klasē Gustavs Melngalvis, Estere Mintika, Sintija Elīza Nežborte, Martins Platkēvičs, Sandija Podniece, Raiens Rūja un Dace Elizabete Stīpniece

    8.b klasē Kristiāna Freimane un Nika Tišaloviča

    8.c klasē Normena Logina un Toms Rāgs

    9.a klasē Monika Apkalne, Kristiāna Plūme un Elīza Roze

    9.b klasē Ance Adzilča, Līva Līpace, Rūta Meistere, Ralfs Sebastians Rozens, Marta Virziņa

    9.c klasē Evelīna Bukša un Daniela Līna Petrova