• Noslēdzies konkurss ''Dabas paklājs 2017''!

  2017-10-04

  No 18. līdz 22. septembrim līdz Siguldas 1.pamatskolas 1.-9.klašu skolēni veidoja savas kompozīcijas konkursam Dabas paklājs. Konkurss notika jau ceturto gadu, un šogad tā tēma bija “Es mīlu Siguldu!. Konkursa ietvaros katra klase izgatavoja 1x1m lielu kompozīciju no dabas materiāliem, iedvesmojoties no mūsu pilsētas dabas, tūrisma objektiem, skaistām vietām. Kompozīcijas bija apskatāmas pie skolas, kur arī notika konkursa darbu vērtēšana un balsošana par savu simpātiju. Par darbiem balsoja gan skolēni, gan skolotāji, gan vecāki, gan arī Siguldas iedzīvotāji, viesi, pašvaldības iestādes un uzņēmumi

  Skolēnu vārdā lielu paldies sakām visiem konkursa atbalstītājiem gan tiem, kas mūs atbalsta jau atkārtoti, gan arī jauniem draugiem! Paldies bērnudārziem “Saulīte, “Ieviņa un “Pasaciņa! Paldies Siguldas Sporta skolai, Mākslu skolai “Baltais Flīģelis, Siguldas pagasta kultūras namam, Pašvaldības policijai, Izglītības pārvaldei, Siguldas 1.pamatskolas atbalsta biedrībai, deju studijai “A-Zarts! Paldies arī uzņēmumiem SIA Rikobello, SIA Jānius, Bērnu centram “Kā mājās, SIA Latgrasis, Veselības centram Malus, SIA “Mājaskūkas, SIA “Venden, projektam Mammadaba, atbalstītājiem no Laivuire.lv, z/s “Pīlādži, smaidīgajiem un draudzīgajiem kaimiņiem un visiem, visiem balsotājiem!

  Konkursa skatītāju, skolēnu un interneta balsotāju simpātijas šogad piederēja 2.b klasei ar darbu “Krāšņi košais spieķu parks, 4.a klasei ar kompozīciju “Siguldas pilsdrupas, 8.a klasei ar “Mēs mīlam Siguldu un siguldiešus! un 6.b klasei ar darbu “Sigulda cauri gadalaikiem.

  3.oktobrī skolā notika konkursa laureātu un dalībnieku apbalvošana. Visi konkursa dalībnieki saņēma diplomus un pārsteiguma balvas no atbalstītājiem!

  Saglabāsim tradīciju arī nākamgad mūsu Latvijas simtgadē!