• Drošības apsvērumu dēļ atcelts skolas salidojums

    2020-10-12

    Ņemot vērā valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un citus drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai, atcelts 17. oktobrī plānotais Siguldas 1. pamatskolas 150 gadu jubilejai veltītais absolventu salidojums. Kad situācija kļūs piemērota publisku pasākumu organizēšanai, skolas absolventu salidojums tiks plānots un par to tiks ziņots gan Siguldas 1. pamatskolas tīmekļa vietnē un sociālajos kontos, gan Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnēwww.sigulda.lv.

    Jau ziņots, ka pērn Siguldas 1. pamatskola svinēja 150 gadu jubileju. Sveicot skolu tās pastāvēšanas laikā, Siguldas 1. pamatskolas atbalsta biedrība izdevusi atmiņu grāmatu “PAMATU SKOLA: Siguldas 1. pamatskola laikmeta liecībās, atmiņās un šodienā, kurā apkopoti turpat 150 absolventu un 50 pedagogu stāsti par sadzīvi skolā, klasesbiedru piedzīvojumiem gan stundās, gan ārpus tām, kā arī stāsti par pašu skolu, kas, laikam ejot, mainījusi savu nosaukumu un atrašanās vietu. Grāmata tika atvērta šā gada sākumā 29.februārī. Jāatzīmē, ka grāmatas atvēršanas svētku datums izvēlēts zīmīgi, jo atmiņu grāmatā ir 366 lappuses.

    Siguldas 1. pamatskolas jubilejai veltīto grāmatu iespējams iegādāties Siguldas 1. pamatskolā. Sazinoties ar skolu, var vienoties par grāmatas piegādi, tajā skaitā nosūtīšanu pa pastu vai ar pakomātu starpniecību.