• 2018./2019.m.g. Gada klase-6c dodas ekskursijā

  2019-10-11

  2018./ 2019.mācību gadā Siguldas novada pašvaldības rīkotajā konkursā “Gada klase titulu “gada klase 5. līdz 9. klašu grupā izcīnīja 6. c klase ar klases audzinātāju Kristīni Gailīti, balvā saņemot iespēju doties Siguldas novada pašvaldības apmaksātā ekskursijā pēc pašu izvēles.

  Sākoties jaunajam 2019./2020. mācību gadam 20. septembrī tagadējā jau 7. c klase kopā ar klases audzinātāju K. Gailīti ekskursijā izvēlējās doties uz netālu esošajām Cēsīm, sadarbojoties ar aktīvā tūrisma kompāniju “Eži, lai šo pilsētu iepazītu no cita skatu punkta.

  Pusaudžu vēlme pēc patstāvības, piedzīvojumiem svaigā gaisā, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, tika izvirzīta par prioritāti, ko izdevās īstenot šajā ekskursijā ar nosaukumu “Meklē ezi".

  Nokļūšana uz un no Cēsu pilsētas ar sabiedrisko transportu skolēniem bija kā sava veida izaicinājums, jo bija jāapgūst laika un budžeta plānošanas iemaņas, biļešu iegāde un uzvedība autobusā, kas izdevās lieliski. Galamērķī skolēniem bija jāsadalās komandās, saņemot planšetdatorus, patstāvīgi un savastarpēji sadarbojoties, atbalstot vienam otru, jārisina dažāda veida interaktīvi uzdevumi Cēsu pilsētvidē noteiktā laikā, krājot punktus. Dinamiski pārvietojoties, meklējot atbildes uz dažādiem jautājumiem, fotografējot un fotografējoties pašiem, diena pagāja nemanot.

  Apbalvošanas ceremonijā skolēni atzina, ka nemaz nebija gaidījuši tik interesantu un aizraujošu dienu, ko nosauca par pēdējā laika labāko piedzīvojumu, visiem kopā esot. Klases audzinātājai ir gandarījums par iespēju saliedēt klases kolektīvu, mērķtiecīgi un saturīgi pavadot vienu kopīgu dienu.

  Informāciju sagatavoja K. Gailīte