• Mācību gada noslēguma līnija 31.maijā.

    2019-06-07

    Mācību gada noslēguma līnija 31.maijā. Svinīgi nolaists Mammadaba vēstniecības karogs, sveikti Zelta un Sudraba liecību ieguvēji, olimpiāžu laureāti, pētniecisko darbu autori, Skatuves runas konkursa finālisti, zēnu kora absolventi, konkursa Izaugsme laureāti. Konkursā Gada klase uzvarētāji 4.b klase (Laila Adzilča) un 6.c klase (Kristīne Gailīte). Veicināšanas balvas 4.a klase (Edīte Kuzmina) un 8.b klase (Jeļena Kamoliņa).
    Zelta liecības:
    2.a Laura Mārtinsone, Emīls Mārtinsons
    2.b Adrians Anšmits, Roberts Ķiploks, Kristiāna Straume
    2.c Madara Bogdane, Kristaps Jegurs, Ance Pakalne
    3.b Elmārs Klibas, Lote Līpace, Marta Stīpniece
    3.c Māra Bērze, Marta Zandberga
    5.a Aleksandrija Sofija Bogdanova, Šarlote Jurjāne
    5.b Līva Lemberga, Evita Mārtinsone
    5.c Sindija Gabrāne, Daniela Logina 6.a Paula Hamčanovska, Dace Elizabete Stīpniece
    6.c Toms Rāgs
    7.b Līva Līpace, Rūta Meistere
    8.b Adele Ķiploka, Kristers Matiass Vāvere
    Sudraba liecības:
    2.a klase Jānis Bērziņš, Viktorija Delikatnija, Līva Krauša, Simona Sprudzāne, Markuss Trušelis
    2.b klase Aleksandra Viktorija Brice, Elza Gailīte, Lāsma Pipare, Mārtiņš Sviklis, Elīza Šica, Elizabete Žagare
    2.c klase Elīna Eisaka, Eduards Valters Gašpuitis, Viktorija Gavare, Gabriela Kuprijanova, Alise Slavēna
    3.b klase Kristaps Neimans, Maija Pumpure, Rūdolfs Rostoks
    3.c klase Sabīne Beķere, Ērika Brikmane
    4.a klase Gabija Dana Ozola, Dārta Uzare
    4.b klase Raitis Goferts, Viktorija Ustinova
    4.c klase Kārlis Matīss Ieviņš, Bruno Kančs, Laura Lēģēre
    5.a klase Lāsma Broka, Ralfs Vanags
    5.b klase Ernests Lipskis, Kristofers Ronijs Skuja, Elīza Šulca, Arvita Tuņķele
    5.c klase Uģis Broks, Armanda Kivriņa, Džastina Dārta Vītola
    6.a klase Kate Dunska, Gustavs Melngalvis, Raiens Rūja
    6.b klase Alise Lotte Oļukalna, Nika Tišaloviča
    6.c klase Markuss Aksels Rībens, Rodrigo Švarckopfs, Kristaps Vabeļs
    7.a klase Kristiāna Plūme
    7.b klase Ance Adzilča
    7.c klase Evelīna Bukša, Daniela Līna Petrova
    8.a klase Malvīne Melānija Bērziņa, Keita Anna Griezne, Miks Tomass Hižņikovs, Artūrs Jegurs, Linda Evelīna Valheima
    8.b klase Ričards Ralfs Vīksniņš
    8.c klase Anete Actiņa, Katrīna Gucaļuka, Elīna Linda Zvejniece
    Priecīgu vasaru!