• Informācijas diena topošo 1.klasnieku vecākiem

  2019-02-05

  Siguldas 1.pamatskola aicina visus topošo 1.klasnieku vecākus uz informatīvo dienu 21.februārī plkst.18:00!

  Drīzumā Siguldas novada izglītības iestādēs sāksies informācijas dienas topošo pirmklasnieku vecākiem, kurās vecāki varēs iepazīties ar skolu pedagogiem, uzzināt par izglītības iestādes piedāvātajām izglītības programmām un interešu izglītības iespējām.

  Plānots, ka skolas gaitas šogad uzsāks 250 - 260 Siguldas novadā deklarētie bērni. Laurenču sākumskola un Siguldas 1.pamatskola pirmklasniekus uzņems trīs pirmajās klasēs, bet Siguldas pilsētas vidusskola četrās vai piecās pirmajās klasēs, tostarp sporta un mākslas klasēs. Allažu pamatskolā un Mores pamatskolā katrā tiks atvērta viena pirmā klase.

  Mācībām 1.klasē prioritāri tiks uzņemti Siguldas novadā deklarētie bērni. Reģistrēt bērnu mācībām 1.klasē 2019./2020.mācību gadam varēs no 1.marta, iesniedzot iesniegumu izvēlētajā skolā vai elektroniski pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Topošos pirmklasniekus, kuriem kādā no pilsētas skolām jau mācās brāļi vai māsas, pieteikt 1.klasē varēs laikā no 11. līdz 28.februārim, iesniedzot iesniegumu attiecīgajā izglītības iestādē.

  Sagatavots pēc www.sigulda.lv info.