• Radīsim Grāmatu - dāvanu skolai jubilejā

  2018-11-30

  Mīļie skolas audzēkņi, darbinieki, skolotāji gan esošie, gan bijušie. Skolas mājas lapas ievadā teikts, ka skolas pirmsākumi saistāmi ar 1869.gadu. Turklāt daži aktīvi skolas absolventi atraduši vēl par pāris gadsimtiem senākas ziņas.

  Lai un kā kādreiz ir bijis, bet skola vienmēr ir bijusi aktīvu, darboties gribošu dažādu paaudžu cilvēku piepildīta. Skolai bieži ir mainījies nosaukums, taču radošs gars un dziesmas skolu ir vedušas un arī veiksmīgi izvedušas cauri vēstures līkločiem.

  2019./2020. mācību gadā ieplānojām skolas jubilejas salidojumu. Vai jubilejā skolu drīkst atstāt bez dāvanas? Bijušie skolas absolventi un darbinieki ir pārliecināti: “Nē. Tāpēc aicinu visus, kurus liktenis tā vai citādi savedis kopā ar Siguldas pagasta skolu (šobrīd Siguldas 1.pamatskolu), dalīties atmiņās par skolas gaitām, notikumiem, personībām, lai visi kopā radītu Grāmatu par savu skolu.

  Topošās grāmatas materiālus apkopot uzņēmusies Anita Mellupe. Atmiņu rosināšanai ir izstrādātas anketas bijušajiem skolēniem un skolotājiem. Sev atbilstošo anketu lūdzam aizpildīt un atsūtīt epastā [email protected] vai atnest uz skolas bibliotēku. Būsim pateicīgi, ja ļausiet savām atmiņām plūst ārpus anketas robežām un papildināsiet tās ar fotogrāfijām. Atsūtot savas atmiņas par skolas gadiem, Jūs vienlaicīgi piekrītat, ka daļa no tām tiek izmantotas un publicētas grāmatā ar atsauci uz autoru.

  Atmiņu stāstu termiņš ir garām, bet vēl dažas dienas gaidām....

  Anketa skolotājiem

  Anketa skolēniem

  Iniciatīvas grupas vārdā Valters Mačs.